Móda

Originální trička, která pobaví

Hledal jsem pro kamaráda k narozeninám nějaké vtipné triko. Kamarád je vtipálek a má velmi rád neotřelá trika s různými potisky a bláznivými nápady. Zabrousil jsem úplně náhodou na jeden eshop, jde jsem se při prohlížení triček musel několikrát hlasitě smát a u většiny jsem se usmíval, protože nápady, které jsou na tričkách vyvedeny jsou opravdu velice povedené. Tato originální trička potěší všechny, kdo mají rádi humor a dobré nápady.

Trička pro opravdové chlapy

Některé trička jsou opravdu hodně legrační. Kamarádovi jsem koupil triko, kde jeden granát předává druhému svou pojistku s nápisem “Vezmeš si mě?” Možná, že to tak nevyzní v textu, ale schválně se podívejte na obrázek, bude se vám jistě líbit. Některá trička pro muže jdou ale mnohem dál a jsou drsnější. Třeba takové Voodoo pánské triko by některé až mohlo vyděsit. Moc se mi líbí třeba pánské triko Hulk, kdy se v zrcadle prohlíží anorektický mladík a ze zrcadla na něho hledí svalovec Hulk. Velmi povedené.

V nabídce také mikiny

Trika jsou fajn, ale teploty venku spíše naznačují, že na triko bude třeba ještě mikina. Eshop nabízí i mikiny na chladné večery opět se zábavnými potisky. Jedna z těchto úžasných mikinamikin plných nápadů vám zajistí, že vás lidé jen tak nepřehlédnou. Z mikin se mi velmi líbí ta s prošpikovaným sýrem ve tvaru telefonu nazvaná iDam. Velmi originální mikina.

Na eshopu jsou i velmi příjemné ceny dobírek i ostatního poštovného a široká nabídka z možností platby i dodání. Můžete využít zaslání na dobírku, platbu předem nebo si osobně zboží vyzvednout v Praze v pobočce nebo využít Kouzelné almary, která se začíná těšit stále větší oblibě. Expresní poštovné vás vyjde pouze na 39 korun a při objednávce nad 2 tisíce korun jej máte zdarma úplně. A pokud byste si chtěli vydělat našel jsem v obchodě program, kde nabízejí 10% z každé objednávky, která bude na vaše doporučení.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =