Stieg Larsson
Nezařazené

Knihy nakupujte online

Už dávno nemusíte chodit do knihkupectví, kde je zpravidla hodně lidé a mít ostré lokty jen proto, abyste nahlédli do té nebo oné knihy, nebo si přečetli o čem vlastně kniha je. Moderní doba si žádá moderní přístup, takže můžete zůstat v pohodlí svého křesla, pustit internet a zabrouzdat po stránkách internetových obchodů s knihami.

Navštivte Ikarus

Internetových obchodů s knihami je opravdu velké množství a člověk mnohdy neví, který z eshopů si má vybrat, aby nakoupil dobře. Osobně doporučuji ty obchody, které nabízí nejen dobré ceny, ale především bohatý výběr skladem s rychlým dodáním nebo možností osobního odběru. Mohu doporučit online knihkupectví IKARUS, které je zárukou kvalitního Stieg Larssonnákupu a širokého sortimentu knih z kterých můžete vybírat. I když jsou zde převážně knihy psané slovensky najdete zde i česky vydané knihy, takže nákup není omezen jen pro čtenáře ze Slovenska. Slovenští uživatele ale mohou využít různých výhod levné dopravy a ti, kteří bydlí v Bratislavě i osobní odběr zdarma.

Přehledné řazení           

Online knihkupectví Ikarus má ještě jednu nespornou výhodu. Velmi rychle se v něm budete orientovat. Knihy jsou zde řazeny podle žánrů v přehledných kategoriích, takže si hned najdete knihu, která vás zajímá. Případně můžete využít online vyhledávání knih na eshopu a to jak podle názvu knihy, tak i podle autora. Vyberte si některou z tisíce knih nejen vydavatelství Ikarus.

Stieg Larsson je stále v módě

Severští autoři a to zejména ti píšící detektivky jsou v Česku i na Slovensku v módě. Stieg Larsson, autor trilogie Milenium, jehož knihy byly zfilmovány jak švédskými, tak americkými filmaři se jistě zapíše do historie, a to přesto, že v roce 20004 zemřel. Knihy od Stiega Larssona jako například Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která si hrála s ohněm nebo Dívka, která kopla do vosího hnízda jsou plné napětí a o drama není skutečně nouze.  Tyto knihy jsou stále velkým hitem a možná i díky právě zmíněným filmům. Z vlastní zkušenosti však mohu doporučit knihy, protože jsou mnohem lepší než natočené filmy.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × two =