Nezařazené

Hračky pro dospělé

Na dnešní článek mě přivedla návštěva webových stránek, respektive eshopu zaměřeného na prodej erotického zboží. Nějak jsme s partnerkou zatoužili vyzkoušet něco jiného, něco s nějakou hračkou pro dospělé, kterou bychom obzvlášnili chvíle strávené v posteli. Padla nám do oka řada věcí, které bychom třeba možná ani neměli odvahu vyzkoušet, ale přeci jen to člověka zaujme. Nikdy jsme se o takovou tématiku nezajímali a tak není divu, že nás nabídka všech různých hraček jako jsou třeba vibrátory, masturbátory, venušiny kuličky, vibrační vajíčka, bondge, dilda, erotické sady zaujala. Jak jsem psal, ne všechno bychom asi měli odvahu vyzkoušet, ale některé věci ano.

Když chcete ženu potěšit

Nakonec jsme vybrali z široké nabídky vibrátorů jeden s pouty. Pouta by mohla být zajímavým doplňkem a zpestřením a ve spojení s vibrátorem to může být docela zábava. Vybírali latexjsme však dlouho, protože v nabídce je snad přes 100 druhů těchto požitkových stimulátorů. Některé vypadají jako mužské přirození, jiné jsou mu na hony vzdálené a některé mají jen tvar zaoblené “roury”, jsou kovové a hladké. Některými můžete ženě dráždit jen její přirození a jinými krom toho např. G bod či současně i anální otvor. Překvapilo mne, že se tyto některé vibrátory již dělají na dálkové ovládání, takže mnohdy stačí mačkat jen knoflíky a užívat si potěšení.

Když není žena na blízku

Ženy mají své vibrátory,, které mohou použít, když nejsou muži na blízku a i muži mohou použít masturbátory, které je uspokojí ve chvílích, kde žena není v dohledu. Jsou ideální i pro osamělé muže, kteří buď nechtějí nebo nemohou najít správnou partnerku. Opět jsme byli u vydržení z toho, co lze dnes vše koupit. Třeba torzo ženského zadečku, či jen prsa. Velmi zajímavá nabídka. Některé jsou i cestovní ideální třeba pro řidiče kamiónu, kteří jsou dlouho na cestách.

Oblíbené Venušiny kuličky

Každý asi zná pojem Venušiny kuličky a to se zrovna nemusí zajímat o portfolio výrobků z různých sex shopů. Přeci jen patří tyto kuličky, které si ženy rády dávají pro své potěšení do sebe mezi velmi oblíbené sexuální hračky pro dospělé. Pro ženy je to prý opravdu skvělý pocit a myslím, že zrovna Venušiny kuličky by mohly být vhodným dárkem pro ženu, zvlášť, pokud váš sexuální život uvadá. Můžete tím ženu poměrně dobře nažhavit a následně si užijete společné chvíle plné bláznivého postelového skotačení.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − five =