Nezařazené

Dovolená ještě nekončí

Někdo se už vrátil z dovolené a tak se již těší na Vánoce. Ale pro ty z vás, kteří si rádi dovolenou nechávají až na konec léta zde máme dobrou zprávu. I nyní se totiž můžete těšit ze široké nabídky zájezdů do destinací, které i třeba začátkem září jsou teplotně na úrovni našeho léta. Máme pro nás několik tipů a doporučujeme abyste již s výběrem příliš neotáleli. Objednejte si dovolenou ještě dnes.

Krásné a slunné Chorvatsko

Informace z nejnavštěvovanější dovolené zemí bývalé Jugoslávie ještě před 3 týdny hlásily deštivé počasí. Vypršelo se a od minulého týdne už zase na Jadranu svítí sluníčko, tak, jak jsme to  zvyklí. Na krásnou teplou zářijovou dovolenou doporučujeme Chorvatsko. A proč? Důvodů je hned několik. Do Chorvatska můžete dojet pohodlně za 15 hodin autem a doprava tam je mnohem levnější než doprava letecká. V září už nebudou letoviska obležená lidmi, ale moře bude z teplého léta hezky vyhřáté a na plážích dostatek místa pro vaše slunění. Teploty o něco mírnější ale nebojte se, stále bude příjemných 28 stupňů, takže milovníci sluníčka se jistě přijdou na své. Nejkrásnější destinace jsou zajisté Dalmácie, Jižní Dalmácie a Istrie. Tato místa poskytují nádherné kombinace přírody a moře, klidné moře ideální na plavání a relaxaci a luxusní hotely stejně jako hotýlky rodinného typu vyjdou vstříc i těm nejnáročnějším turistům.

italieItálie je záruka báječné dovolené

Znám mnoho lidí, kteří raději dávají přednost Itálii. Ne nejezdí do Bibione, ale vybírají si klidné a především čisté destinace, kde zažijete Itálii takovou, jak ji možná ještě neznáte. Z lokalit mohu doporučit Sardinii nebo Kalábrii. Vyberte si hotel v některé z těchto řekl bych luxusních destinací a neuděláte chybu. Čisté moře, méně turistů, větší luxus, než je v Itálii obvyklé.

Nabídka zájezdů i teď na sklonku léta je velice široká a především plná až 20% slev, což můžete využít ve vlastní prospěch a ušetřené peníze vyměnit a utratit je na dovolené třeba za suvenýry pro přátele. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv destinaci přeje ať se vám dovolená vydaří na jedničku a samozřejmě také šťastný návrat domů.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 20 =