Auto-moto

Dodávky k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu

Potřebujete dodávku? Tak si ji pronajměte, ať již krátkodobě či dlouhodobě! Za velmi výhodných podmínek!

Dodávky jsou praktickými užitkovými vozidly. Umožňují převoz osob i materiálu různého druhu. V dodávce se přestěhujete, dovezete v ní zakoupený nábytek, jste-li živnostník, zásobíte svůj obchod zbožím. V minibusu (spadajícím do kategorie dodávek) pak dopravíte početnější rodinu na dovolenou. A v dodávce obytné méně početná rodina může celou dovolenou dokonce i strávit. Jak vidíte, využití dodávek je velmi bohaté. Jaký model ale zvolit a kde si dodávku vypůjčit?

Dodávky pro převoz zboží

Jde-li vám primárně o převoz zboží či zásobování svého obchodu, doporučujeme vám k pronájmu například dodávku Opel Vivaro (s objemem 6 m³), jejíž pronájem vás například v pražské autopůjčovně Van2Go (na internetu hledejte pod odkazem půjčovna dodávek Praha) vyjde v závislosti na délce pronájmu mezi necelými osmi a devíti sty korunami. Možná je však i sazba hodinová, dvouhodinová a tříhodinová, ideální právě například pro jednorázový převoz zakoupeného zboží z obchodu. V nabídce ovšem najdete i prostornější dodávky o objemu 10,8 a 13 m³. Stejně jako ještě větší valník s plachtou.

Dodávky pro převoz osob

Ceny dodávek pro přepravu osob se pak pohybují opět v závislosti na délce pronájmu mezi necelými 1200 a 1900 korunami na den. Obecně platí, že čím delší dobu pronájmu zvolíte, tím můžete očekávat nižší denní sazbu. Všechny nabízené dodávky jsou samozřejmě pojištěné, v perfektním technickém stavu a vybavené dálniční známkou.

Rezervace a potřebné dokumenty

Dodávku si můžete zarezervovat přímo na stránkách půjčovny (van2go.cz) po odkliknutí políčka rezervace. K samotné zápůjčce budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a platební či kreditní kartu. Na ní vám také po dobu zápůjčky bude blokována částka ve výši deseti tisíc korun za účelem spoluúčasti v rámci případného pojistného plnění.Více informací najdete pod odkazem pronájem dodávky v Praze – van2go.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × five =