Domov

Dejte prostor umění

Kdy naposled jste si domů koupili obraz? Předpokládám, že je to hodně dávno. Ale kdy naposled jste si sami vybrali obraz i rám, který se vám líbil? Možná že zatím nikdy. Teď máte skvělou příležitost ozdobit svůj obývací pokoj některým dílem malířů či fotografů z celého světa a nejlepší na tom je, že vše můžete udělat online.

Umění z pohodlí domova

Na webu uměnísvěta.cz toho najdete opravdu velké množství. Přes 92 tisíc děl světoznámých malířů, také fotografů a dalších umělců si vyberete přehledně setříděných do umeni1jednotlivých kategorií a to buď podle žánru nebo můžete hledat také podle typu pokoje do kterého byste rádi dílo umístili. K dispozici jsou i názorné ukázky, abyste měli představu o konečném výsledku.

Přesně dle vašeho přání

Každý má jinak velký prostor, kam b chtěl obraz umístit. Do velké vstupní haly se bude hodit větší obraz a naopak do malých prostor spíše menší obrázek. Proto na stránkách najdete i obrazy na míru. Zjistěte více o této možnosti a vyberte přesně dle vlastních potřeb. Stránka vám i poradí, jakou velikost obrazu vybrat, aby co nejlépe zapadl do vašich prostor.

Rámování online

Největší libůstku jsem si však nechal na konec. Znáte ten pocit, kdy si někam pošlete nebo přinesete zarámovat obraz, celou dobu se těšíte na výsledek a pak přijde velké zklamaní? Tak to se už se vám opravu nikdy nestane. Vyzkoušejte rámování obrazu online a ihned uvidíte výsledek. U každého obrazu můžete stisknout tlačítko “Zarámuj obraz” a pak si jen pohodlně vybrat z přibližně 300 druhů rámů ten, který se vám k dílu hodí nejvíce.

Někdy se ani nezdá, jak takový vhodně vybraný obraz dodá i obyčejnému místu jako je třeba obývací pokoj na atmosféře. Vhodně umístěný obraz do vaši předsíně zaujme vaši návštěvu ihned po vstupu. Umění je těší stále větší oblibě, takže rozhodně budete IN, pokud si nějaký obraz pověsíte na zeď.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =