Krása, Zdraví

Zubní implantáty, které dokáží vytvořit přirozený úsměv

Krásný a zdravý chrup je nejen potřebný pro komfortní příjem potravy, ale je i naší vizitkou. Zářivý úsměv o nás ledasco prozradí. Ne všichni ho ale mají daný darem od boha. Trápí vás vysoká kazivost zubů? Krvácí vám dásně? Bojujete se začínající paradentózou? Nebo jste přišli o zuby kvůli nepříjemnému zranění? Dnešní úroveň stomatologie nabízí různá konstruktivní řešení od implantologie až po endodoncii. Jaký zákrok je pro vás tím nejlepším řešením?

Záchovná stomatologie – záchrana číslo jedna

Používá se pro opravu defektů, fraktur i kazů a k zachování vašich zubů. Základem jsou fotokompozitivní materiály s molekulární vazbou k dentinu a sklovině. Jakkoli to zní složitě, je toto ošetření vůči pacientovi citlivé a bere si za cíl ozdravit, ponechat přirozený vzhled a odolnost jeho chrupu. Zubní ordinace Kvalident v Praze 2 touto metodou léčí i sekundární kazy a kořenové kanálky. Hermeticky a důkladně vyplněné kanálky jsou jedinou dlouhodobou zárukou ozdraveného zubu.

Zubní implantáty ze spolehlivých materiálů

Když není vyhnutí a jedinou možnou variantou pro vás jsou zubní implantáty, volte mezi osvědčenými výrobci, kteří jsou prověřeni mnoha klinickými zkušenostmi. Soukromá zubní ordinace v Praze nabízí implantáty od předních výrobců. Na výběr máte dentální implantáty od Alpha-Bio Tec, Straumann nebo Nobel Biocare. Díky širšímu výběru vám zubař z Kvalident poskytne komplexní řešení vyhovující vašemu stavu dásní i vašim finančním možnostem.

Operační zákroky a implementování nového zubu, nebo celého chrupu jsou náročným procesem z několika hledisek. Výše zmínění výrobci jsou však zárukou, že vaše tělo se velice rychle s implantáty ztotožní a vy se tak brzy po operaci zotavíte. Pražská zubní ordinace vás navíc procesem provede krok za krokem. Oceníte jejich vstřícný přístup, široké spektrum služeb, milý a profesionální personál, uvolňující a uklidňující atmosféru. Návštěva u zubaře je nepříjemná, ale návštěva Kvalident se stane radostnou událostí, na kterou se budou těšit nejen vaše zuby.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =