Domov

Začněte plánovat bazén už nyní

Zima nás právě překvapila v plné síle, ale nenechte se otrávit. Jaro se blíží, a tak je nejvyšší čas začít plánovat letní zábavu. Právě teď je vhodná doba pro výběr zahradního bazénu. A kde jinde hledat inspiraci než u největšího bazénového specialisty v ČR – společnosti Albixon.

Albixon už čtvrt století vymýšlí vhodné bazénové řešení pro zákazníky s různými možnostmi. Někdo vlastní spoustu peněz, jiný zase velký plac, někomu komplikuje situaci nepříznivý terén. Všechno ale má své řešení, bazén na své zahradě může mít každý, kdo o něj projeví zájem.

Kruh, elipsa nebo obdélník. Nadzemní či zapuštěný. Zastřešený nebo bez střechy. S protiproudem a plavecký. Parametrů ke zvážení je opravdu mnoho. Většina lidí si pořizuje bazén pouze jednou v životě, proto je úplně normální v tom trochu tápat. Odborníci poradí, dokonce jsou schopní i doporučit nejvhodnější bazén podle svého úsudku.

Revoluční materiál přímo od Albixonu

Jestliže zamíříte do firmy (či na webové stránky) Albixon, určitě narazíte také na jejich inovativní materiál. Zákazníkům sice dodávají i bazény ze sklolaminátu nebo těžké folie, ale jen za svým materiálem si mohou pořádně stát.

Protože na trhu prostě něco chybělo, tým technologů vyvinul Albistone, materiál, který je obzvlášť odolný proti mechanickému poškození, nebledne ani na prudkém slunci a vydrží 50 let. Neškodí mu vysoké ani extrémně nízké teploty, navíc je 100% recyklovatelný. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí. Rozhodně o něm popřemýšlejte, až budete uvažovat nad bazénem.

Bazénová sada nezatěžující rodinný rozpočet

Firma Albixon přišla ještě s jednou nestandardní záležitostí. Zahradní bazény už sice nejsou jen výsadou bohatých, ale pořád jde o finančně náročnou investici. Proto je k dispozici set Quattro obsahující bazén Albistone, zastřešení, technologickou šachtu a veškeré příslušenství (čerpadlo, filtrace, rozvaděč, skimmer a další). Při koupi celé sady významně ušetříte.

Zvažte svoje preference a obraťte se na odborníky. Když se s budováním začne hned od jara, na začátku léta se budete koupat.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 1 =