Vzdělání a kariéra

Začátek školního roku se blíží: Nastal čas na renovaci školního ozvučení

Závěr loňského školního roku byl kvůli pandemii nového koronaviru značně rozpačitý. Dá se však předpokládat, že se děti naplno do škol vrátí už letos v září. Pakliže patří k vašim úkolům starat se o školní zařízení, je právě nyní nejlepší doba na renovaci školního rozhlasu a dalších potřeb, jimiž se zajišťuje kompletní ozvučení budovy.

Proč si nechat instalovat nové ozvučovací zařízení?

Kvalitní ozvučení pro školy je zcela nezbytnou záležitostí. Už desítky let si žáci a studenti nedovedou představit začátek a konec výuky bez charakteristického zvonění, které dnes někde nahrazují přeci jen líbivější tóny a zvuky. Ohraničení výuky a přestávek pomocí zvuků či hudby je praktickou záležitostí, takže není důvod, proč se tohoto zvyku zbavovat. Abyste však žákům jako ředitelé či provozovatelé školy mohli dopřát plnohodnotný „zážitek“, je zapotřebí investovat do moderního ozvučení, které splňuje nároky 21. století.

Prodejce ozvučovací techniky nejen do škol, ale i mnoha dalších objektů a míst

Špičkové ozvučení pro školy se dá pořídit kupříkladu přes společnost ELMIK, která o své nabídce referuje na webových stránkách https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly/. Dozvíte se na nich, jaké jsou v této oblasti aktuální trendy, respektive jaké máte možnosti. Kromě samotného ozvučení na https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly/ společnost nabízí i klasické analogové, případně atraktivnější digitální školní hodiny, díky nimž zajistíte po celé budově jednotný čas. Pakliže jsou hodiny správně napojené na systém ozvučení, žáci i učitelé mají vždy dokonalý a přesný přehled o tom, kdy začíná a končí výuka a přestávky mezi jednotlivými školními hodinami.

Společnost ELMIK kromě ozvučení do škol zajišťuje rovněž dodávky a montáž další ozvučovací techniky, jež se hodí třeba do sálů, pro městské a obecní rozhlasy, stadiony, nádraží veřejné hromadné dopravy apod. Své služby, jež jsou komplexní, tedy včetně montáže a servisu, poskytuje už od roku 1994, má tudíž v oboru dostatečně bohaté zkušenosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =