Výživa

Vyzrajte na bolestivou menstruaci

Menstruaci doprovází křečovité bolesti v podbřišku a palčivé bolesti zad v křížové oblasti. Se silným menstruačním krvácením jde ruku v ruce také bolest hlavy, únava a nevolnost. Vyjmenované průvodní jevy výrazně ovlivňují psychický stav ženy, přičemž některé ženy přepadává stres, deprese, úzkost, podrážděnost a nervozita. Nicméně novinkou na trhu je doplněk stravy, který zajišťuje menstruační komfort.

Menstruační krvácení může způsobit intenzivní bolesti, které ženu vyřadí na dva až tři dny z běžného života. Trýznivé stahy svalstva dělohy způsobuje hormonální nerovnováha, nedostatečné prokrvení pánevní oblasti či absence důležitých vitamínů. Bolestivá menstruace postihuje ženy všech věkových kategoriích, přičemž trápí třináctileté dívky i padesátileté dámy před klimakteriem.

Spousta mladých dívek a žen se během jahodových dní nevěnuje oblíbeným fyzickým aktivitám a činnostem, neboť pasivně trpí v posteli. Psychickou a fyzickou pohodu vrátí zpět doplněk stravy MENSICOL. A možná během menstruační fáze podáte ve sportu ještě lepší výkon, neboť vás nebude omezovat stres a vyčerpání způsobené menstruačními bolestmi.

MENSICOL je doplněk stravy pro ženy

Ačkoliv je na tuzemském trhu k dostání nepřeberné množství doplňků stravy, ne všechny se vyznačují vysokou kvalitou a slibovanou účinností. Naprostou novinkou na českém trhu je doplněk stravy MENSICOL pro menstruační komfort ženy. Obsahuje výtažek z rostliny Vitex agnus-castus, což je latinský název pro drmek obecný (lidově mnišský pepř). Rostlina pozitivně působí na ženské obtíže.

MENSICOL se užívá při bolestivé a nepravidelné menstruaci, krvácení z dělohy a nadměrném krvácení při menstruaci. Napomáhá také ženám, které řeší problémy spojené s klimakteriem. Cena jednoho balení, které obsahuje 90 tobolek, se pohybuje kolem 349 Kč.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + seventeen =