Domov

Výroba šňůr na prádlo

Je spousta věcí, které potřebujeme každý den a bez kterých se neobejdeme. Jednou takovouto věcí je i šňůra na prádlo. Bez šňůry na prádlo se neobejdou zejména hospodyňky a maminky, pro něž je praní a věšení prádla takřka denním chlebem. Tradičním výrobcem prádelních šňůr je výrobní družstvo Delana. Příběh tohoto družstva se začíná psát již od roku 1991, kdy se vydalo na svou samostatnou dráhu. Výrobní sortiment družstva Delana je opravdu široký. Kromě prádlových šňůr a motouzů vyrábí i produkty pro zemědělce, sportovce a produkty z polyamidu.

Kam pověsit čerstvě vyprané prádlo

Není nic lepšího, než pověsit právě vyprané prádlo na čerstvý vzduch, kde ho sluníčko nádherně vysuší a provoní. Šňůry jsou tak nezbytnou součástí každé sestavy prádelních sušičů. Prádelní šňůry jsou vystavovány náročným podmínkám. Váha mokrých prostěradel dá prádelním šňůrám pořádně zabrat, to samé platí i o náročných venkovních podmínkách. Spalující slunce, kyselý déšť nebo dokonce sníh, to vše působí na kvalitu prádelních šňůr. Výrobní družstvo Delana si je toho vědoma a proto si dává na výrobě prádelek skutečně záležet. Výroba s tradicí trvající déle než dvě dekády je zárukou, že prádelní šňůry vydrží i tyto náročné podmínky.

V sortimentu družstva Delana naleznete bavlněné a pletené šňůry na prádlo a také šňůrky PA pletené. Bavlněné šňůry na prádlo disponují měkkostí, díky kterému naleznou široké uplatnění.

Pletené šňůry na prádlo vynikají extra pevností, které je dosaženo i při velmi malém obvodu šňůry. Tento typ šňůry je vhodný nejen k věšení prádla, ale své uplatnění nalezne i v širokém spektru dalších oborů. Jsou používány například k pletení sportovních sítí a dalších předmětů vyžadující pevnost, spolehlivost a vysokou životnost.

Lana, provazy, šňůry a motouzy jsou životem výrobního družstva Delana. Spolehněte se na jejich pevnost i vy.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =