Cestování

Vydejte se vstříc největšímu wellness na Slovensku

Slovensko je nádherná země, která nabízí celou řadu přírodních krás i nevšedních zážitků. Ty nejkrásnější zážitky na vás čekají také v nejvyšších slovenských horách – Vysokých Tatrách. Vysoké Tatry leží v severní části Slovenska, na hranici s Polskem. V roce 1949 se staly prvním národním parkem na Slovensku a v roce 1993 byly organizací UNESCO vyhlášené za Biosférickou rezervaci Tatry. Na úpatí Tater, na dosah ruky jejich přírodnímu bohatství se nachází výjimečný ekologický resort s termální vodou AquaCity Poprad.

AquaCity Poprad – vodní ráj pod Vysokými Tatrami

Aktivní pohyb a turistiku ve Vysokých Tatrách skvěle doplňuje největší wellness na Slovensku Vitálný svet v rámci AquaCity Poprad, které se nachází na samém okraji Tater, nedaleko náměstí města Poprad.

Unikátní resort byl vybudován v režii významného anglického podnikatele a filantropa s českými kořeny Jana Telenského.  Založil ho v roce 2002 tak, aby maximálně zužitkoval geotermální energii z podzemního jezera pod komplexem.

AquaCity Poprad si klade za cíl chránit životní prostředí a minimalizovat vliv na majestátní přírodu Vysokých Tater. Produkuje téměř nulové emise a je energeticky soběstačný. Využívá především solární a geotermální energii.

Právě díky teplu z termálního popradského vrtu o skoro 50° C nabízejí všechny bazény po celý rok příjemnou teplotu vody pro skutečný relax.

Vnitřní i venkovní bazény, tobogány a více než 350 vodních atrakcí

AquaCity Poprad nabízí 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou. Tobogány a vodní atrakce ocení zejména děti. Budou nadšeny i z chromoterapie a laserové show v bazénech, stejně jako jejich rodiče. Ti ocení i hlídané dětské koutky. Na relaxaci lákají také vířivky, saunový svět, kryoterapie nebo nápojové bary. Wellness pobyty lze zpestřit i aktivním programem díky vybavenému fitness a spinning centru. 

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − ten =