Životní styl

Váš vzhled dokonale oživí luxusní hodinky s křišťálem

Přemýšlíte o luxusních hodinkách, které by dokázaly dokonale vylepšit váš outfit, a nevíte, jaký model by byl ten nejvhodnější. Většina z nich je vyrobena z materiálů, které jsou již poměrně běžné, a jejich vzhled postrádá originalitu, potřebný lesk a moderní design. Výbornou volbou jsou hodinky Preciosa, jejichž nedílnou součástí je křišťál stejné značky. Vyrábí se pod záštitou firmy Prim, takže v podstatě dochází ke skvělému spojení dvou tradičních českých legend, jimiž jsou Preciosa a právě Prim. Podívejme se podrobněji na jednotlivé kolekce.

Charm: Maximální důraz na detail

Stylové hodinky z kolekce Charm nabízí netradičně řešené pouzdro s kubickou zirkonií Preciosa. Zejména model Shaula dokáže oslnit číselníkem, jenž se vyznačuje nádechem perletě. Celkový design je ještě umocněn vysoce kvalitním řemínkem z kůže. Vybírat lze z několika kombinací. K dispozici jsou bílo-stříbrná, zlato-růžová a měděná hnědá.

Rose: Křišťál ve spoustě odstínů

Mezi novinky 2016 v kolekcích Preciosa patří stylová dámská řada Rose. Růžovo-zlatavé provedení v nejrůznějších odstínech se zajímavými motivy slibuje dokonalou vizáž. Když se ke všemu navíc přidá tradiční broušený český křišťál, není co řešit. Číselník je osazen reliéfními indexy s kubickou zirkonií. Díky řemínku zakončenému klasickou sponou budete mít jistotu, že získáte originální doplněk, jenž nenechá nikoho v okolí chladným.

Purity: Luxus i v extrémních podmínkách

Krása a luxus i v extrémních podmínkách? S kolekcí Purity to není žádný problém. Keramika ve spojení s ušlechtilou ocelí dodá hodinkám dokonalý design i odolnost. Kvalitní materiály a například kubická zirkonie dá zase jednotlivým modelům neotřelý vzhled. Do kolekce je zahrnuto celkem sedm modelových řad. Keramiku nelze poškrábat a hodinky vydrží i při každodenním používání ve skvělé kondici. Že máte citlivější kůži? Nevadí! Optimální jsou i pro alergiky.

Více informací o dalších kolekcích najdete přímo v e-shopu. Neváhejte a pokochejte se.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 15 =