Domov

Vánoční osvětlení vám vykouzlí domeček jako z pohádky!

Vánoce se blíží! Nechte se inspirovat vánočními dekoracemi, které každému interiéru dají ten pravý vánoční náboj. A osvětlením, jež z vašeho domu vykouzlí obydlí jako z pohádky.

K Vánocům patří vánoční stromeček, cukroví a světýlka. Spousta světýlek. Čím jich je více, tím lépe. Zatímco ty nejlepší recepty na vánoční cukroví se dědí z generace na generaci, u vánočního osvětlení je lepší jít s dobou. Ta současná LEDková mu je přímo nakloněna. Moderní LED osvětlení je energeticky nenáročné a téměř bezporuchové. Kvalitní vánoční světelné dekorace vám zkrátka mohou zdobit obydlí po celou zimní sezonu.

Ozdobte nejenom dům, ale i stromy a příjezdové cesty!

Světélka k vánocům patří, nemyslíte? Ozdobit a osvětlit jimi můžete nejen dům samotný, ale i okolní stromy a příjezdové cesty. LED řetězů a dalších ozdob na trhu najdete celou řadu. Víte však, jak se na něm orientovat?

Pro vánoční osvětlení nechoďte do tržnice!

V první řadě pro vánoční LED osvětlenínechoďte do tržnice, kde riskujete, že pořídíte zboží bez nezbytných certifikací. Ty jsou totiž u jakýchkoliv světelných výrobků nesmírně důležité. Mimo jiné jsou zárukou toho, že váš dům neskončí v plamenech. Nakupujte tedy jedině v renomovaných obchodech či e-shopech, například na t-vanocniosvetleni.cz.

Jaké osvětlení zvolit?

Zde jsou k mání kouzelné vánoční světelné dekorace v teplých i studených barvách. Vánoční osvětlení rampouchy, světelně deště, řetězy, barevné hvězdy, světelné sítě, závěsy, osvětlení s efektem vodopádu či padajícího sněhu. Spoustu parády ale udělá i LED závěsná hvězda či strom.

Parametry vánočního osvětlení

Před koupí se zaměřte na délku kabelu a elektrické napájení, které může být na baterii, nebo přímo do sítě. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani barva kabelu, která by měla splývat s podkladem, na němž bude osvětlení instalováno. Také se informujte na barevnost světel, tedy, zda je v dekoraci pevně nastavená, nebo ji bude možné měnit. V tom případě totiž v exteriéru svého domu rozehrajete tu pravou hru světel.

Santa Klaus na žebříku

Kouzelné jsou i světelné figurky – vánoční hvězdy, sněhuláci, sobi, nebo Santa Klaus na žebříku. Popusťte uzdu své fantazii a ozdobte si svůj domeček jako na Štědrý den stromeček. Oceníte to nejenom vy, ale i kolemjdoucí. Víte, že světlo obecně má příznivý vliv na lidskou psychiku? Možná i proto nám je při procházkách mezi osvětlenými domečky tak dobře.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =