Domov

Udělejte si radost kyticí, která nezvadne

Máte rádi květiny a mrzí vás, když musíte vyhodit zvadlou kytici? Existuje způsob, jak se kochat barevnou krásou květin velmi dlouho a nemuset sledovat smutný proces jejich vadnutí. Jde o sušené květiny a další přírodní dekorace, ze kterých se dají vytvořit nádherné kytice, ozdoby na stěnu a podobně. V článku najdete tip na to, kde se dají pořídit.

Trvalá krása sušených květin

Klasická řezaná kytice květin vydrží při dobré péči maximálně několik týdnů a potom uvadá. To je vždy velká škoda. Oproti tomu kytice ze sušených květin vydrží velmi dlouho i bez zalévání. Spíše než poškození kytice či dekorace tak bývá příčinou vyhození touha po změně a výměna za jinou dekoraci. Po několika letech vystavení na slunci může dojít k lehké ztrátě barev vlivem vyšisování od slunce, ale přesto mají sušené květiny svou specifickou krásu a neopakovatelné kouzlo. Některé květiny k sušení si můžete vypěstovat na zahradě a doplnit je nakoupenými dekoracemi pro ozvláštnění. Na internetu najdete spoustu inspirace, jak by výsledek mohl vypadat.

Nádherná aranžmá, která vydrží

Darovat sušenou kytici či dekoraci znamená dát krásu, která vydrží. Přidanou hodnotou je i fakt, že jste sami pracovali na aranžmá a vytvořili opravdu jedinečný dárek. O sušenou kytici se není třeba nijak starat, protože neuvadne a vydrží dlouho. Jedinou nevýhodou může být ulpívající prach, který je potřeba jednou za čas šetrně odstranit.

A kde sušené květiny pořídíte?

Pestrý výběr sušených květin a dalších dekorací do trvanlivých kytic najdete na internetovém obchodě. Snadno si tak vytvoříte vlastní dokonalá aranžmá, která vám budou dělat ještě o to větší radost, že půjde o vaši práci. Při nákupu na internetu vás jistě překvapí i zajímavé a nízké ceny nemluvě o tom, že takto bohatý sortiment jen těžko najdete v nějakém květinářství. Sušené květiny – florservice.cz uspokojí i náročné zákazníky, kteří hledají netradiční kombinace.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 4 =