Cestování, Životní styl

Svatba na jižní Moravě: Romantika uprostřed vinic

Hledáte pro svou svatbu nějaké opravdu velkolepé místo? Nechcete se vdávat obyčejně jako každá druhá, toužíte po skutečně nezapomenutelném dni? Míst se nabízí celá řada. Lidé v poslední době čím dál více vyhledávají venkovská sídla a lokality vzdálené od rušných měst. Nemáte chuť zkusit také něco takového?

Jestliže se vidíte v bílých šatech uprostřed venkovské přírody na malé vesničce, sen vám určitě splní svatba na jižní Moravě. Míra romantiky mezi tamními vinicemi se totiž jen těžko vyjádří slovy. Mnohem více vám řeknou fotografie nebo osobní návštěva. Ostatně domluvit si lokalitu svatby, aniž byste ji předtím viděli naživo, je dost riskantní. Tak si udělejte výlet do Ivaně.

Řekněte si ano na vinařském dvoře barokní fary

Žádný stres a starosti, jen historická budova barokní fary, nekonečné moravské vinice, vinný sklípek a venkovské prostředí. To všechno na vás čeká u Vinařského dvora na faře – rodinného vinařství Holánek v Ivani. Prostředí působí úplně magicky, místní klid pocítíte na těle i na duši. Přijeďte se podívat, ochutnat místní víno a prohlédnout si místní sklípek starý více než 200 let. Rovnou si budete moct vybrat, kde přesně si slíbíte doživotní věrnost. Ivaň patří mezi oblíbená svatební místa jižní Morava i díky místnímu kostelu chráněnému jako kulturní památka České republiky.

Nechte celou veselici na jiných

Vinařství Holánek má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti. Společnou cestu životem zde odstartovala spousta párů. Někteří na farské zahradě, další v kostele sv. Bartoloměje, ostatní třeba uprostřed vinice s výhledem na Pálavu. Zařídí vám obřad církevní i necírkevní, který bude pokračovat svatebním veselím ve sklípku či na letní zahrádce. Samozřejmostí jsou chutné svatební menu, nejkvalitnější vína a svatební pokoj pro novomanžele. Dostanete zde dokonce vlastní svatební manažerku.

Vy i všichni vaši hosté si zde budete připadat jako ve filmu Bobule. Dýchne na vás pohoda a klid. Lepší začátek manželského soužití si nemůžete přát.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 10 =