Móda

Stylové dámské oblečení i v zimě? Není problém!

Oblékání v zimě dá zabrat samo o sobě. Trvá nám dlouho, než se navlékneme do všech vrstev a často se nám výsledek ani příliš nelíbí. Připadáme si jako oteklí sněhuláci, ale máme pocit, že to jinak nejde. Být v teple a zároveň vypadat elegantně se nevylučuje. Stačí si jenom umět vybrat ty správné kousky.

Jak v zimě nevypadat jako sněhulák, ale být zároveň v teple?

Pořiďte si slušivé, ale zároveň dostatečně teplé kabáty. Zvolit můžete mezi různými barvami a střihy. Chybu určitě neuděláte pokud sáhnete po výrazné červené či kabátech se vzorem. I když se vám můžou zdát dámské zimní bundy jako málo teplé, opak je v případě kvalitních věcí pravdou. Nedostatečnou výhřevnost a izolační schopnost v případě opravdu velkých mrazů je možné dohnat pomocí lepších spodních vrstev oblečení. i když mrzne, nemusíte se hned vzdávat stylu a balit se do obrovské nadýchané péřové bundy.

Stylové a ležérní oblečení na každý den

Celý styl doladíte i správnými kalhoty. Stylové oblečení nemusí být nutně výstřední a nikdo ani neříká, že přijdete o pohodlí. V dnešní době jsou v kurzu různé variace pohodlných tepláků a volnějších kalhot. Stačí si vybrat střih, který bude sedět vaší postavě a zvolit si tu správnou barvu. Dalším bodem je kombinace s ostatním oblečením, kde si musíte poradit podle vlastního vkusu. Výsledek však nemusí být kompromisem mezi stylem a pohodlností. Cílem je získat takový outfit, ve kterém se budete cítit příjemně a sebevědomě. A záleží hlavně na tom, jestli se to líbí vám, i kdyby titulky módních časopisů říkaly opak.

Zima přeje vrstvení a zajímavým módním kreacím

Výhodou je, že v zimě si můžeme vzít více vrstev. Snadno tak vytvoříte působivé kombinace, kdy základ mohou tvořit jednoduché kousky. Výsledný celek bude vypadat překvapivě hezky a stylově. A navíc má vrstvení tu výhodu, že vám nebude zima. Při příchodu do tepleji vytopených místností bude stačit jednoduše sundávat jednotlivé vrstvy podle toho, jak vám bude teplo. Zima nemusí být nudná co se týká nódy a nošení zajímavých kreací. Tím, že si můžete najednou vzít více kousků je zde větší prostor pro různé kombinace.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 1 =