Auto-moto

ŠKODA vám sluší

Ženy jsou esteticky založené, a tak vybírají i vůz spíš podle vzhledu než technické specifikace. Proto by měly vybírat automobil značky Škoda, kde je technická spolehlivost vozu zaručena. Moderní a praktické vybavení vozů Škoda si zamilujete na první pohled i dotyk. Intuitivní ovládání vám umožní s vozem zcela splynout a souznít. Každá žena jistě ocení automatické řazení, spínání světel či stěračů. Vozy Škoda vystihnou vaši osobnost a stanou se vaší součástí. Ve Škodovce vás nerozhodí ruch velkoměsta ani patálie dlouhých cest.

Elegantní Fabia

Hledáte vůz, který je chytrý, inovativní a udrží krok s vaší image? Škoda Fabia je přesně to, co potřebujete. Součást výbavy je funkce SmartLink, díky níž se okamžitě spojí automobil s vaším mobilem. Tvarované sedačky poskytují uvolnění i při delším cestování. Motor jemně přede a neruší. Vůz přilne k vozovce a velice rychle reaguje na změny v řízení i terénu. Jako bonus si Fabia pro vás připravila ColorConcept. Tato služba umožňuje z vašeho vozu vytvořit skutečně originální model a sladit interiér s exteriérem. Vybírat můžete z široké škály možností. Ukažte světu, že jste silná žena s vlastním názorem.

Rodinný Rapid

Ve chvíli, kdy se stanete matkou, se vaše priority trochu změní. Náruživá a nebojácná žena se stává starostlivou a pečující. Zůstat ve hře však můžete, i když pro vás bude bezpečí vašich dětí na prvním místě. Škoda Rapid je praktický, ale reprezentativní vůz. Klade veliký důraz na bezpečnost posádky, proto je vybaven šesti airbagy, které chrání před nárazy i zraněním hlavy. Rapid vás podpoří ve vaší roli matky i výkonné manažerky. Oceníte luxusní design, výkon, rychlost a ekonomický provoz.

ŠKODA Plus je spolehlivý rádce při koupi ojetého vozu

Tento program vás provede koupí vozů z druhé ruky. Nekupujte zajíce v pytli, chraňte svou investici a nakupujte ojeté vozy Škoda u autorizovaných partnerů. Za zmínku stojí i kategorie zvaná Roční vozy. Nabízená auta v této sekci jsou stará maximálně 18 měsíců a mají plnou tovární záruku. Program Škoda Plus nabízí mnoho výhod, tak je využijte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =