Zdraví, Zvířata

Sháníte veterináře pro svého domácího mazlíčka? Zkuste pražskou Metropolevet

S veterináři je to stejné jako s lidskými lékaři. Najít dobrého je nadlidský úkol. Pokud i vy v současné době tápete, kam v Praze se svým čtyřnohým mazlíčkem chodit, máme pro vás jeden skvělý tip. Malá zvířata ošetřují ve vyhlášené klinice Metropolevet. Konkrétně jich každoročně ošetří přes 11 000.

Personál Metropolevet čítá celkem 9 osob, z toho 6 lékařů a 3 zdravotní sestřičky. Ti všichni jsou připraveni se o vašeho mazlíčka postarat, jak nejlépe budou umět. A že toho všichni dohromady umí opravdu mnoho. Pokrývají ortopedii, stomatologii, chirurgii, interní medicínu, ultrasonografii či dermatologii. K tomu všemu mají vybavení. Ve veterinární klinice Metropolevet najdete digitální rentgen, moderní operační sál, vlastní laboratoř i ultrazvuk.

Jak je to s objednáváním?

Objednáte se online, zvládnete to na pár kliknutí. Metropolevet tímto online objednávacím systémem zajišťuje, že klienti nemusí dlouho čekat. Přijdete na čas a v danou hodinu budete také ošetřeni.

Kolik bude ošetření stát, můžete zjistit už předem. Na webu má veterinární klinika Praha vyvěšený transparentní ceník. Vždycky tedy budete vědět, za co platíte.

Na webu je rovněž k nahlédnutí rozpis služeb, takže až si oblíbíte nějakého konkrétního lékaře, určitě je možné chodit výhradně k němu.

Takové ordinační hodiny jste ještě neviděli

Chodíte do práce na devátou a vracíte se pozdě večer? Nevadí. Pokud si nemůžete vzít volno během dne, prostě přijdete až po práci. Je to skoro neuvěřitelné, ale ordinační hodiny má Praha veterinární klinika nastavené každý všední den od 9 ráno do 9 večer. A kdyby vás trápily akutní potíže o víkendu, od 9 do 7 do večera je v provozu pohotovost. Veterináři z týmu Metropolevet nenechají vašeho mazlíčka dlouho trpět.

Veterináři z Metropolevet provádí jednoduché i náročnější zákroky, očkování, kastrace a spoustu vyšetření pro psy, kočky, králíky, fretky a jiná drobná zvířata. Kompletní rozpis si ostatně můžete prohlédnout u nich na webu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × four =