Domov

Se zahradním altánem si vytvoříte na své zahradě perfektní místo pro zábavu i pohodu

Zahrada není jen místem, kde se dá pěstovat zelenina a ovoce. Je to především naše vlastní malé království plné zeleně, kde můžeme příjemně relaxovat a trávit svůj volný čas sami, nebo s rodinou a přáteli. Vždyť koho by nelákalo posadit se za slunečného dne na čerstvém vzduchu, vzít knihu do ruky a jen tak odpočívat. Či naopak rozpálit gril, pozvat přátele a užít si spoustu legrace při pořádné zahradní párty. Jenže někdy je toho slunce až příliš, jindy zase i lehký deštík může všechny vyhnat ze zahrady pryč. Chtělo by to nějaký přístřešek, že? Pořiďte si zahradní altán.

Zahradní altán pro každou příležitost

Zahradní altány se vyrábí z různých materiálů a v rozličném provedení. Jedno mají ale společné, poskytují příjemný stín a částečně i ochranu před vrtochy počasí. Pokud se vám nechce nic složitě budovat a investovat velké peníze, jsou ideální volbou skládací zahradní altány, kterým se říká také párty stany. Mají hned několik výhod. Jejich pořízení je poměrně levnou záležitostí, i když záleží na konkrétním výrobku a jeho kvalitě. Jestliže vám nevadí více péče o altán a to, že nebude přílišnou ochranou před deštěm, stačí vám opravdu levné zahradní altány s menší gramáží plachty. Na párty za slunečného dne nebo příjemný relax ve stínu bohatě postačí. Samozřejmě ale můžete investovat i do kvalitnějšího altánu se střechou z pevného a nepromokavého PVC, to už záleží na tom, co přesně od něj očekáváte.

Snadno a rychle postaveno

V každém případě je další výhodou těchto produktů jejich snadná montáž. Skládací zahradní altán je postavený během několika minut a bez speciálního nářadí. Všechny díly do sebe perfektně zapadnou, takže stačí zajistit nohy párty stanu a přehodit plachtu. Stejně rychle se dá opět složit, takže při náhlé bouřce jej bez problémů sbalíte a uklidíte do bezpečí. Pro většinu z nás je velmi důležitý i vzhled naší zahrady a volíme podle toho také zahradní doplňky. Zahradní altány jsou k mání v různých barevných provedeních, takže se skvěle přizpůsobí designu zahrady. A stejně variabilní je i jejich velikost. To už je dost důvodů, proč zvážit tuto variantu krytého posezení, že?

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + four =