Domov

Realitní portál Cincink šetří váš čas i peníze

Nákup či prodej nemovitosti se řadí mezi složité procesy, na něž si každý sám netroufne. Z toho důvodu jsou tu realitní kanceláře, které mají veškeré postupy v oblasti nemovitostí v malíku. Navíc vám dokáží sjednat výhodné podmínky týkající se financování nemovitosti.

Vše na jednom místě

Realitní portál Cincink vám nabízí ucelený balíček služeb a informací, kde se dozvíte o nákupu a prodeji nemovitostí vše podstatné. Zde můžete jak prodat, tak koupit vysněnou nemovitost, a kromě toho lze čerpat důležité informace z realitního rádce. V něm jsou přehledně uspořádány články o nemovitostech, jejich způsobech financování a právní otázky. Nechybí tu ani rozhovory se zajímavými osobnostmi pohybujícími se ve světě realit.

Paragrafy nechte právníkům

Před podepsáním jakýchkoliv smluv je nutné si je důkladně pročíst. Nejste-li odborníkem v právní oblasti, nemusí se vám ani při pečlivém čtení podařit odhalit nějakou nevýhodnou právní kličku. Z toho důvodu určitě využijte právní služby zkušených advokátů, kteří udělají pro vás nevýhodným smlouvám přítrž. V rámci těchto služeb se postarají o doplnění, úpravu či revizi smluvních dokumentů. Nejasné formulace častou vedou k sankcím a soudním sporům. Vás se tyto potíže díky prověřeným právníkům týkat nebudou.

Reálná představa o hodnotě

Lámete si hlavu nad tím, jak si vaše nemovitost mezi ostatními realitami stojí? Nechte si zhotovit odhad ceny nemovitosti. Skvělou zprávou je, že se obejde bez osobní návštěvy odhadce, neboť k němu stačí pouze dodat požadované doklady. Jimi jsou fotografie, prostorová dispozice, velikost příslušenství atd. Na jejich základě bude zpracována odborná analýza, díky níž si uděláte představu o reálné tržní ceně. Tento odhad lze využít i při nákupu nemovitosti, kdy si porovnáte odhadovanou cenu s cenou prodejní, a získáte tak výhodnou vyjednávací pozici.

Text inzerátu prodává

Správná textace prodejního inzerátu významně zvýší počet zájemců o vaši nemovitost. Nejste-li v psaní poutavých textů kovaní, svěřte se do rukou zkušených textařů, kteří dobře znají potřeby a přání nakupujících. Propracovaný popis se všemi detaily, jež kupující zajímají, výrazně urychluje samotný prodej nemovitosti.

Nerozšířenější způsob financování

Co vám pomůže vyřešit hypotéka? Umožní vám pořídit si nové, či rekonstruovat stávající bydlení. Její pomocí můžete též udělat pořádek v příbuzenských vztazích při vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti. Půjčili jste si nevýhodně peníze? Stávající úvěr s nevyhovujícími podmínkami jednoduše refinancujte hypotékou s nízkým úrokem. Hypotéku je možné si vzít od 200 000 Kč, proto je ideálním řešením i pro sloučení půjček. Americkou verzi hypotéky můžete využít na cokoliv.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 4 =