Rodinné finance

Půjčky už dávno nejsou určeny jenom podnikatelům a zaměstnancům

Ještě před několika lety, kdy trhu dominovali banky, bylo možné půjčit si jenom ve chvíli, kdy jsme měli stabilní zaměstnání, nebo ve chvíli, kdy jsme podnikali s dostatečným ziskem. Doba se ale změnila a dnes tento segment ovládají hlavně nebankovní půjčky. A ty jsou dostupné skutečně každému. Ačkoliv se o nich často traduje, že jsou nevýhodné, nemusí to bát zase až tak úplně pravda. Získejte první půjčku zdarma a přesvědčte se o tom, že právě v tomto segmentu lze narazit na nabídky, které jsou spojeny s nulovým úrokem. A takové dnes nedá žádné banka. Jsou ale i další výhody.

Dostupná možnost i pro klienty bez příjmu

Mezi to nejzajímavější, co je se segmentem nebankovních společností spojeno, to je možnost, jak si mohou půjčit i lidé bez příjmu. A to nejenom ti, kteří jsou bez práce, nebo pracují takzvaně na černo.  K dispozici jsou i výhodné půjčky pro ženy na MD. Tedy pro všechny maminky, které potřebují peníze na náklady spojené s domácností, ale běžná mateřská je jenom těžko pokryje. A jaké jsou možnosti? Třeba klasická půjčka spojená s většími investicemi třeba do kočárku a oblečení, nebo mikropůjčka. Ta pomůže řešit hlavně nečekané výdaje.

Mnohdy stačí pouze občanský průkaz

Výhodou daných půjček ale není jenom jejich zajímavá dostupnost. Je s nimi spojeno i několik dalších výhod. Hlavně potom jednoduchost samotné žádosti a vyřízení. Nepotřebujete tak téměř žádné doklady a dokumenty, protože si lze vystačit s občanským průkazem. A to se pozitivně podepisuje i na rychlosti získání. Pokud se chcete sami přesvědčit, získejte půjčky pro ženy na mateřské dovolené i vy. Uvidíte, že v mnoha případech netrvá jejich vyřízení déle, než několik málo minut. Navíc bez smlouvy, s jistotou schválení z pohodlí vašeho domova. A žádost? Ta se může podat jak online, tak i telefonicky nebo SMS zprávou.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − five =