Zdraví

Proměňte nepříjemné pocity při milování v potěšení. Pomůže vám vaginální mapování

Nepříjemné napětí a bolesti při milování ve většině případů negativně ovlivňují partnerské vztahy. Proč je vlastně při milování zažíváte? A jak vám vaginální mapování může pomoci zbavit se jich jednou provždy?

Velmi vysoké procento žen pociťuje při pohlavním styku s partnerem bolest nebo nepříjemné napětí, případně necítí vůbec nic. Takové stavy mohou negativně ovlivnit partnerský vztah a snižovat sebevědomí ženy. Řešit tedy takový problém je přínosem jak pro partnerský vztah, tak pro samotnou ženu, která tak lépe pozná sama sebe.

Co je to vaginální mapování?

Vaginální mapování je jednou z metod Sexological Bodywork, která spočívá v masáži konkrétních bodů ve vagině. Vychází z vědeckých poznatků o buněčné paměti těla, a to včetně intimních partií. Tělo si totiž do buněčné paměti ukládá informace spojené s pozitivními i negativními zážitky. Negativní zážitky, které si naše buňky pamatují, vyplují na povrch při pohlavním styku a projeví se necitlivostí, nepříjemným napětím, příliš vysokou citlivostí nebo bolestmi. Díky mapování vaginy může žena pustit potlačené emoce a odbourat traumata z minulosti.

Průběh vaginálního mapování

Pokud se rozhodnete absolvovat vaginální mapování, je třeba vyhledat zkušeného Sexological Bodyworkera, který ví, jak má tato metoda správně probíhat. Sexological Bodyworker si zpravidla na prvních sezeních ověří vhodnost metody. „Na prvních sezeních většinou probíhají dechová a fyzická cvičení a dochází k mapování těla. K samotnému vaginálnímu mapování dochází až na dalších sezeních a celý průběh této metody je přizpůsoben individuálním potřebám každé klientky,“ říká Lucie Sitařová, CSB – Certifikovaný Sexological Bodyworker.

Vaginální mapování je vhodné pro každou ženu, která pociťuje při pohlavním styku nepříjemné napětí či bolest, nebo je naopak necitlivá. Metoda je také velmi vhodná pro ženy s jizvami v intimní oblasti po porodu nebo chirurgických zákrocích. Uvažujete o této metodě? Přihlaste se na kurz vaginálního mapování přímo u Lucie Sitařové a Martina Plase, zkušených Sexological Bodyworkerů.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + 18 =