Životní styl

Procestujte s Travelportálem celý svět

Kdo by rád necestoval. Mít potřebné prostředky, cestuju snad celý rok v kuse. A věřím, že mnoho lidí to má podobně jako já. Poznávání nových míst jak v tuzemsku, tak i v zahraničí mě vždy lákalo. Dlouho jsem hledal na internetu stránky, které by mě nabídly přehled snad všech destinací celého světa na jednom místě, až jsem našel Travelportal.cz, který soustřeďuje nabídky sta českých cestovek na jednom místě. To je přesně to, co jsem hledal, protože jsem tvor pohodlný a proklikávání desítek různých stránek mě zkrátka nebaví.

Travelportál šetří váš čas i peníze

Díky jednoduchému vyhledávacímu formuláři si můžete zadat dovolenou dle vašich kritérií a stránky vám vyberou z databáze více jak milionu zájezdu ten, který se nejvíce blíží vašim požadavkům. Navíc je databáze aktualizovaná 2x za hodinu a to je záruka, že vám neuteče žádná nabídka. Vyzkoušeli jsme, jak takové vyhledávání last minute v praxi funguje. Hledáme dovolenou v Řecku na Krétě pro 3 osoby v termínu přelom srpna – září, délka zájezdu minimálně 10 dní, doprava letecky z Prahy. Stravování polopenze. Agregátor v našem případě našel 25 různých zájezdů přesně podle našich kritérií. Co oceňuji na výsledcích hledání?

Především to, že u každého zájezdu je uvedeno, která cestovní kancelář zájezd pořádá. Můžu si tak ověřit, zda se jedná o seriózní cestovku a zjistit si na internetu nebo od známých její reference. Pokud mě osloví vícero nabídek, můžu si je vložit do porovnávače a v přehledně řazeném seznamu podrobně porovnat klady a zápory daného hotelu, či letoviska.

Samotné objednání dovolené přes Travelportál je stejně jednoduché, jako její vyhledání. Přímo přes stránky můžete dovolenou zaplatit online pomocí platební karty. Ještě před samotnou platbou vám stránky nabídnou doplňkové služby, jako je cestovní pojištění, bez kterého bysme do ciziny neměli vycestovat.

Stránky Travelportal.cz nejsou však jen vyhledávačem zájezdů, naleznete na nich spoustu užitečných informací a tipů ohledně cestování. Připravte se na svou dovolenou, ať už jste vyznavači poklidného ležení na pláži, nebo dáváte přednost poznávacím zájezdům. V každé zemi je co objevovat a i pokud si vyberete pobytový zájezd, každá cestovní kancelář nabízí alternativní výlety po okolních památkách, či zajímavých místech.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × two =