Krása

Proč být každý den stejná, když můžete být každý den jiná? S kvalitní parukou určitě!

Důvodů, proč nosit paruku, může být celá řada. Ať již za vašim rozhodnutím prezentovat se na veřejnosti jinou než vlastní kšticí stojí následky léčebné terapie, či se jedná jen o snahu každý den být někým jiným, víme, kde si opravdu kvalitní paruku pořídíte. Paruku tak autentickou, že ji nikdo z vašeho okolí od přirozených vlasů nerozezná.

Moderní vlasové paruky jsou hotovými uměleckými díly. Prakticky během pár vteřin z vás udělají naprosto jiného člověka. Aneb skutečně, a tím se vracíme k titulku tohoto článku – proč být každý den stejná, když můžete být každý den jiná, že? Ovšem pozor, i paruky a příčesky do vlasů je třeba pečlivě vybírat.

Vybíráme paruku. Na co si dát pozor?

V první řadě se nenechte ošálit krásnými katalogovými parukami. Paruku jinými slovy nevybírejte pouze na základě fotografií, ať již v katalogu či na e-shopu. Věřte, že na reklamních fotografiích vypadají všechny dámské paruky úchvatně, realita ovšem může být odlišná. Paruku si proto v každém případě osobně vyzkoušejte. Zde to je prakticky stejné jako s oblečením. Model, který krásně vypadá na modelce, zkrátka nemusí sednout zrovna vám. Na paruky to platí dvojnásob.

Zaměřeno na materiál

Dalším parametrem, na nějž byste se měli zaměřit, je materiál, z něhož je paruka vyrobena. Nejkvalitnější a samozřejmě i nejdražší jsou paruky z pravých vlasů. Velmi kvalitní modely ovšem najdete i v segmentu paruk kombinovaných, tedy paruk z pravých vlasů s příměsí umělých vláken. Na trhu se však setkáte i s velmi kvalitními, tedy lehkými a prodyšnými parukami syntetickými.

Vsaďte na renomovaného výrobce

Jistou zárukou kvality je i cena (na pozoru se mějte před extrémně levnými parukami z no name e-shopů) a výrobce, ať již se jedná o soukromého vlásenkáře či renomovanou značku. Pokud se v nich nevyznáte, doporučujeme vsadit na osvědčeného dodavatele a obchodníka. Velmi kvalitní paruky a příčesky seženete třeba v pražském obchodě Svět paruk na Petrském náměstí. Tam si paruky a příčesky do vlasů můžete i v klidu vyzkoušet. Nabídku si ale máte možnost prohlédnout na stránkách obchodu svet-paruk.cz.

Paruka, příčesek, nebo tupé?

Na této adrese navíc najdete i řadu praktických informací a odpovědí na otázky týkající se například rozdílů mezi parukami syntetickými a z pravých vlasů. Zasvěceny budete do typů syntetických paruk i typů paruk s přirozenými vlasy (paruky s evropskými, asijskými vlasy, s lace okrajem atd.). A pokud nechcete celou paruku, můžete zvolit příčesek, nebo tzv. tupé. Ten jednoduše připojíte ke svým vlastním vlasům a tím je elegantně prodloužíte. Možnosti dnes zkrátka jsou téměř nepřeberné. Tak toho využijte!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 3 =