Móda

Praktické funkční antibakteriální prádlo české výroby

Nejen pro sportovce, ale také pro milovníky cestování, podnikatele či zaměstnance, kteří často jezdí za prací po celé České republice nebo do zahraničí, je nutností nosit praktické oblečení, to by mělo být prodyšné, příjemné a nezapáchat při běžných a náročnějších aktivitách. Produkty nanosilver® mohou být perfektním řešením, zabraňují nežádoucímu zápachu v případě náhlého zpocení a pomáhají v boji s různými kožními nemocemi.

Termoprodukty s molekulami stříbra

Kromě produktů funkčního oblečení a termoprádla lze pořídit i ponožky. Díky skvělé technologii nanosilver® jsou termo ponožky se stříbrem vyrobeny v antibakteriální úpravě, fungují dokonale – v létě odvádí pot z nohou pryč a v zimě vás krásně zahřejí. Základem úspěchu je zkombinování této technologie s vlákny Merino, ta jsou dobře známá pro své hřejivé vlastnosti. Stříbro se již mnoho let používá proti zápachu nohou a brání rozvoji mykóz a bakterií. Termoponožky můžete zakoupit v neutrálních tónech a v moderních barevných vzorech, zpevněné lemy dobře drží, avšak nepůsobí otlaky a otoky nohou.

Funkční spodní prádlo, nátělníky a tílka se stříbrem

Spodní prádlo by mělo být především pohodlné, příjemné na těle a nemělo by nikde škrábat a škrtit. Nezapomínejte na jeho funkčnost, funkční spodní prádlo není nositelné jenom na sport a cestování, ale je určené ke každodennímu nošení i do práce. V nabídce najdete dámské kalhotky, podprsenky, boxerky a slipy, vše je rozděleno podle typů materiálu na pohodlné bavlněné „Classic“ kousky, „Dakar“ pro chladivý pocit při horkých dnech a „Himaláj“ do nepříznivého chladného počasí. Pod jakýkoliv oděv se dají využít také dámské nátělníky a pánská tílka, tvoří základní vrstvu v chladnějším a teplém klimatu. Můžete je nosit např. pod košilí, v létě dobře sají pot a v zimě zahřejí, zvláště pokud zvolíte variantu nátělníku se zvýšeným termo efektem.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 8 =