Cestování

Poznejte pestrou krásu Řecka ještě o letošní dovolené!

Máte ještě nevybranou dovolenou a přemýšlíte, kam se vypravit? Zkuste poznat pestré krásy Řecka, které má co nabídnout nejen na plážích, ale i ve vnitrozemí. Na výběr výhodné nabídky ještě není ani zdaleka pozdě. V článku najdete tip, kde seženete všechny lákavé nabídky na jednom místě.

Nejkrásnější řecké pláže

Mezi nejkrásnější pláže patří Elafonisi na Krétě. Zájezdy na Krétu jsou stále velmi oblíbené a rozhodně se není čemu divit. Tento ostrov nabízí více krásných pláží a ideální prostředí pro strávení klidné dovolené. Další velmi krásnou lokalitou s pěknými čistými plážemi je ostrov Santorini. Jakmile si prohlídnete všechny nabídky zájezdů do Řecka, můžete zjistit, že nevíte, kterou si máte vybrat. Téměř všechna přímořská a ostrovní místa mají své neopakovatelné kouzlo lákající ke strávení dlouhé dovolené.

Kouzlo vnitrozemí

Kromě luxusně vypadajících pláží na vás v Řecku čeká nádherná krajina ve vnitrozemí. Stromy olivovníku, teplé středomořské podnebí a typické vesničky. Zjistěte si, kde se nachází architektonické zajímavosti a kousky řecké minulosti. Pro naplno strávenou dovolenou si sepište všechny památky v okolí vaší destinace a vytvořte si plán pro jejich navštívení. A když to všechno nestihnete, můžete se příště vypravit o kousek dál do jiného místa a porozhlédnout se po jiných tajemstvích Řecka.

Vyberte si z last minute nabídek

Zájezdy do Řecka jsou oblíbené a nabídka je skutečně široká. Last minute Řecko představuje mnoho variant pro strávení posledních volných prázdninových chvil. Nebojte se vyrazit na pořádnou dovolenou a užijte si pohodu na plážích, ale i poznávání místní kultury a přírody ve vnitrozemí. Na srovnávači zájezdů NewTravel.cz si vyberete z široké nabídky různých lokalit. Díky porovnání získáte zájezd za tu nejlepší cenu klidně i na poslední chvíli.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − two =