Domov

Oživte obývací pokoj pomocí konferenčního stolku

Obývací pokoje jsou již dlouhou dobu jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti. Stávají se z nich doslova oázy rodinné pohody. Obývací pokoje bývají zpravidla ty největší místnosti v bytě či domě. Díky tomu je v nich dostatečný prostor pro setkávání s rodinou i přáteli. Také vybavení obývacího pokoje má celkem jasná pravidla. Žádná taková místnost se neobejde bez obývací stěny, pohodlné sedací soupravy, křesel a konferenčního stolku.

Konferenční stolky

Konferenční stolky mají vlastně pouze jednu, ale zato zásadní praktickou funkci. Tou je odkládací prostor například pro dálkový ovladač k televizi, časopisy či skleničky. Kromě toho však mohou být zároveň i designovým prvkem. Záleží už jen na vás, zda zvolíte dřevěný, skleněný, hranatý nebo kulatý. Zajímavý kousek dokáže oživit celý obývací prostor.

Lidé si tento kus nábytku nejčastěji vybírají podle ceny a vzhledu. Často ale zapomínají právě na to, k čemu je vlastně určen. Častým problémem je i vhodná velikost. Výška odkládací plochy stolku by měla být zhruba ve výšce kolen sedící osoby. To proto, že stůl slouží k podávání drobného občerstvení, a jeho výška by neměla rušit při rozhovoru tím, že bude někomu zasahovat do obličeje. Zároveň by taky neměl být příliš nízký, abyste se k němu museli nepříjemně natahovat. Jednou z možností jak vybrat nejlepší konferenční stolek je proto v kombinaci se sedací soupravou. Budete tak mít jistotu, že vyberete správně.

Forliving

Jednu z největších nabídek konferenčních stolků nabízí nábytek Forliving. V katalogu tohoto obchodu naleznete jednoduché nenápadné konferenční stolky, ale zároveň také originální netradiční kousky. Díky nim ozvláštníte celý obývací pokoj. Skvělou volbou je například konferenční stolek dub sonoma. Pod tímto označením najdete jak celodřevěné stolky, tak také ty v kombinaci se sklem.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + fourteen =