Domov, Podnikání

Oblečení bez potisku? Na obyčejné obchodní řetězce zapomeňte

Obchodní řetězce se předhánějí v tom, kdo nabídne zajímavější potisk trička. Na čistý nepotištěný textil narazíte málokdy, a ještě ho není příliš velký výběr. A když už něco takového objevíte, kvalita vás překvapí. Nepříjemně. Takže kde nakupovat oblečení bez potisku? Nejlépe online.

V obrovském internetovém světě dnes naleznete snad všechno a obchody s oděvy bez potisku nejsou výjimkou. Jedním z nich je Xfer, velký český e-shop s firemními, sportovními oděvy a oblečením pro volný čas. Textil si více než dvacet let přímo vyrábí a také prodává oblečení španělské značky Roly a výrobce CoFEE. Kdybyste přece jen měli zájem, jsou schopní vám tričko potisknout či oblečení opatřit výšivkou dle vašich představ.

Ve velkoobchodě se nakupuje za levno

Potřebujete-li sportovní nebo pracovní oblečení – velkoobchod jej nabídne za příznivé ceny. Xfer je primárně velkoobchod, dodává textil firmám, které nakupují pracovní oblečení hromadně, sportovním týmům, školám a organizacím. Běžnému člověku, který není na e-shopu registrován, ani nejsou zobrazovány ceny. Kdybyste je viděli, byli byste pravděpodobně velmi překvapení. Velkoobchodní ceny totiž nejsou vůbec špatné.

Dvojnásobně ušetříte nákupem ve výprodeji

I když jsou ceny nízké už v základu, kdo chce, může ušetřit dvojnásobně. Xfer totiž čas od času dává nějaké kousky do sekce výprodej. Tradičně v ní objevíte spoustu triček i nějaké sportovní oblečení. Někdy jde o zbytkové velikosti či barvy, jindy modely v plné plejádě odstínů i velikostí.

Kdo má o velkoobchodní nákup oblečení od společnosti Xfer zájem, ten by se měl určitě ozvat přímo společnosti. Připraví mu cenovou nabídku nejen na textil, ale případně i na potisk či výšivky. Nebo je možné se osobně stavit do prodejny v Brně. Více informací a kontakty najdete přímo na webových stránkách https://www.xfer.cz/.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 4 =