Zdraví

Nezapomínejte na svá játra! Podpořte je přírodními produkty

Játra jsou významný detoxikační orgán, vlastně jde o žlázu s hmotností okolo 1,5 kilogramu. V každém okamžiku je v nich více než půl litru krve a probíhá v nich několik stovek životně důležitých procesů. To už stojí za to se játry zabývat a třeba je i podpořit vhodnými doplňky stravy z oblasti krása a zdraví.

Játra nebolí

Játra fungují téměř dokonale, neustále filtrují krev a detoxikují tělo od škodlivin. Pomáhají zpracovat alkohol, ale také antibiotika nebo jiné toxiny, které se dostanou do těla. Neozvou se, ani když jsou škodlivin doslova plné. Játra nebolí. Fungují také jako úložiště pro některé vitamíny a minerály. Mají mimořádnou regenerační schopnost. Dle odborníků stačí k přežití pouhá pětina jaterní tkáně. I v případě poranění, poškození, odumření nebo odebrání velké části jaterní tkáně mají játra šanci znovu dorůst a plně obnovit svoji funkci.

Přesto játra mnohdy přeceňujeme. Ne náhodou se určitá období spojují s detoxikací organismu. Jde o období, kdy bychom se měli zaměřit na svá játra, dopřát jim klid od škodlivin a naopak podpořit jejich funkci. K tomu pomáhají přírodní produkty, bylinky, především ostropestřec mariánský s celým komplexem účinných látek, ze kterých se nejčastěji vyzdvihuje silymarin. Pro správnou funkci jater se doporučuje také artyčok.

Jak ostropestřec se silymarinem, tak artyčok můžete svým játrům dopřát v praktické podobě doplňku stravy – tablet.

Přírodní produkty pro podporu činnosti jater

OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK – pod tímto označením nabízí lékárny, například internetová Gigalékárna.cz doplněk stravy pro podporu činnosti jater.

Tablety OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK obsahují výtažky z rostlin, zejména ostropestřce, který je považovaný za vynikající prostředek pro játra a jejich funkci. Nabízí přírodní cestu, jak aktivovat pročištění těla. Ostropestřec je prospěšný také pro činnost srdce.

Spolu s artyčokem zeleninovým stimuluje ostropestřec vylučování žluči. Artyčok je zase spojován se snadnějším trávením a normální funkcí zažívacího traktu. Mj. také podporuje snižování tělesné hmotnosti. To se hodí, ne? Krása a zdraví jdou ruku v ruce.

OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK provází i další doplňky stravy, vitamíny a minerály značky Naturvita, například oblíbený BIOSIL plus.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =