Krása, Móda

Náušnice Tous dodají vašemu outfitu wow efekt

Znáte španělskou rodinnou značku Tous? Začínala v roce 1920 s opravami hodinek. Dnes je známá po celém světě a prodává nejen šperky, ale také další módní doplňky. Určitě jste už někde viděli jejich medvídka, který je častým motivem šperků.

Firma Tous začala svou cestu v roce 1920 jako malá opravna hodinek v Barceloně. Založili ji Salvador Tous Blavi a Teresa Ponsa Mas, v roce 1965 ji převzal syn Salvador Tous se svou manželkou Rosa Oriol. O pět let později začali navrhovat šperky a v roce 1985 se zrodil medvídek Tous – kultovní symbol značky. V roce 2000 se produktová nabídka rozšířila o kabelky a doplňky. Nyní firmu vedou čtyři dcery Salvadora a Rosy. Ženský vliv je přitom znát, značce se daří lépe než kdykoliv dříve a jejich šperky opravdu stojí za to. Jsou jemné, hravé, zajímavé a na první pohled neodolatelné.

Příběh medvídka

52 % veškerých prodejů firmy Tous představují šperky. A víte, co se nejvíce prodává? Možná se budete divit, ale největší zájem je právě o šperky s motivem medvídka. Sama Rosa Oriol, která se symbolem přišla, říká, že „něha, kterou přenáší, je univerzální“. Kdysi na jedné ze svých cest viděla medvídka ve výloze obchodu, připomněl jí dětství, a tak ji napadlo, že by toho mohli využít ve svých špercích. Dnes tedy i jejich náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice připomínají hravé dětství. Zvládají to však velmi elegantním způsobem!

Must-have pro každou ženu

Nejste zrovna ten typ, co by s radostí nosil barevného medvídka? Pak se podívejte na náušnice Tous. S medvídkem jich je v nabídce několik, a ačkoliv jsou hravé, působí důstojně a elegantně. Jestli to přesto není váš šálek kávy, jistě vás zaujme nějaký jiný model. Něžné květinky, přírodní motýlci nebo visací hvězdičky.

Tous má širokou nabídku náušnic od perliček přes medvídky až po visací modely. K jejich nošení potřebujete trochu odvahy, ale určitě se jich nebojte. Možná nebudou nejlepší do práce či školy, ale výborně se hodí ke slavnostním outfitům, na ples, do divadla apod. Náušnice klidně mohou být nejvýraznějším prvkem, což ocení zejména ženy, které prostě ne moc rády nosí náhrdelníky a náramky. Náušnice to napraví, když vyberete ty správné!

Jedinečné kolekce jako pro princeznu

Aktuálně na webu Tous objevíte x kolekce:

Real Sisy: Stříbro doplněné o bílé perličky a barevné kameny. Nechybí ani zlatý medvídek. Tato kolekce je jako z pohádky pro princeznu.

Alecia: Kolekce vhodná zejména pro ženy s tmavší pletí. S tou bude totiž zlato a tyrkysově zelený amazonit perfektně kontrastovat.

Aura: Stříbrné a zlaté náušnice Aura prezentují medvídka Tous nenápadným způsobem.

Bahia: Toužíte po hravých náušničkách na každodenní nošení? Ty tady najdete.

Basics: Zastáváte názor, že nejlepší je mít univerzální stříbrné nebo zlaté náušnice? Pak je najdete v této kolekci.

Takže jaké si vyberete vy?

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =