Vzdělání a kariéra

Naučte se světový jazyk neotřelým způsobem

Patříte k věčným začátečníkům, kteří s cizím jazykem dojdou do určité fáze a poté skončí? Zkoušeli jste už všechny možné metody, ale se svými jazykovými znalostmi jste se příliš nepohnuli? Vyzkoušejte inovativní způsob výuky, který vás skutečně naučí.

Vsaďte na reference spokojených studentů

Jazyková škola Praha s desetiletou tradicí nabízí zajímavý výukový program v kombinaci s kvalitními lektory. O úrovni této školy svědčí fakt, že ročně její kurzy absolvuje více než 1300 studentů. Pod tímto pojmem si ovšem nepředstavujte pouze teenagery, nýbrž také lidi v pokročilém věku, což opět hovoří o schopnostech této populární školy naučit cizí jazyk.

Metody výuky

Při výuce se postupuje metodickým způsobem kombinujícím kreativní procvičování ústních a písemných dovedností. Věnujete se poslechu, čtení i mluvení. Při těchto činnostech budete využívat moderní učebnice a další audio a video prostředky, jež vaše jazykové schopnosti utuží. Jazyková škola Praha 2 rovněž nabízí studijní pobyty v zahraničí. Jazyk můžete procvičit třeba na Maltě, v Itálii či ve Španělsku.

Lektoři s individuálním přístupem

Jak již bylo zmíněno výše, celá výuka je složena z propracovaného plánu, jenž je uzpůsoben úrovni jazykového kurzu. Rozhodně se nebude jednat o takovou formu jazykové výuky, kterou znáte z většiny českých škol. Lektoři tu nejsou pro to, aby vás naučili cizímu jazyku nudným opakováním. Naopak vás budou motivovat k tomu, abyste se o daném jazyku snažili naučit co nejvíce. Výuku budou doprovázet videomateriály BBC a National Geographic, kde mimochodem též poznáte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou.

Formy kurzů

Jazyková škola vyučuje deset jazyků formou individuálních, firemních, skupinových, intenzivních či víkendových kurzů. Jejich zaměření je všeobecné, obchodní nebo specializované.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 3 =