Zdraví

Multifokální brýlová skla Hoyalux

Je Vám po čtyřicítce a trápí Vás zdravotní potíže s očima? Vyzkoušejte multifokální brýlové skla od značky Hoyalux iD Family. Její nabídku naleznete na této webové adrese www.hoyaluxid.com/cs/home. Spousta uživatelů dioptrických brýlí do čtyřicátého věku svého života používá při úpravě zraku jednoohniskové brýlové čočky. Po čtyřicátém věku lidského života zaostřuje oko pro akomodativní problémy už pomaleji na předměty v bezprostřední blízkosti. Tento nepříznivý stav způsobuje především vyčerpanost dvou svalů, které mění svůj tvar během ostření při čtení. Tuto vadu pomáhají napravit progresivní čočky.

Jedná se o takovou čočku, která plynule mění dioptrickou hodnotu bez viditelného přechodu pro pohodlné vidění na všechny vzdálenosti. Díky tomu nemusíte sebou v kabelce nosit neustále vícery dioptrické brýle. Nemusíte se obávat ani toho, že by Vás při používání multifokálních brýlíomezovala dělící linie. Multifokální brýlové čočky jsou rozděleny na horizontální a vertikální část. Obě části jsou postaveny v optimálně k pozici oka. Vertikální část zaručuje jednodušší přechod mezi dálkou a blízkostí. Horizontální části na zadní straně zajišťují minimální zkreslení a co nejširší zorné pole. Čočka je zde téměř neviditelná.

Multifokální brýlová skla se obvykle skládají ze tří segmetů. Horní oblast zaručuje ostré vidění vzdálených předmětů. Spodní část zobrazuje blízké předměty a umožňuje pohodlné čtení. Ve střední části se nachází plynulý, pro oko příjemný přechod mezi dálkou a čtením. Multifokální brýlové čočky od Hoyalux iD Family zaručují uživateli brýlí stabilní a uvolněné vidění. S multifokálním typem Balanced View Control se zbavíte houpavého pocitu při chůzi ze schodů, neboť s multifokálními brýlemi značky Hoyalux získáte naprostou jistotu při pohybu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × five =