Cestování

Léto není tak daleko, jak se zdá

Sice se momentálně pachtíme s cukrovím a když už moře, tak jen moře prachu při vánočním úklidu, ale možná přeci právě proto, dámy! Nazdobený byt, dárečky, skvělá bašta… to všechno je prima odměnou za náš shon, ale co se odměnit ještě lépe? Tak, že na to dlouho nezapomeneme!

Plánovat letní dovolenou za sněhu má dva sladké účinky: za prvé se odreagujeme a prohřejeme myšlenkou na slunce, takže nám vánoční kalup ani nepřijde. No a za druhé pak můžeme předběhnout čas a sehnat dovolenou pro celou rodinu za skvělou cenu! First minute je náhodou naprosto dokonalá vychytávka!

All inclusive od A do Z

Dlouhé pláže, teplé moře, nádherná příroda. Také divoké hory, historie a kultura. Co kastaněty a rodeo? Pro vás nezadané jako bonus statný toreador. Nic? Ano, správně! Básním o exotickém, ohnivém a nespoutaném Španělsku, kde jsme byli vloni, a kam se hodlám vrátit v co nejbližším možném termínu.

Záleží na vkusu. Někoho uchvátí Mallorca, jiného zase Ibiza či Costa Brava. Všude však krom moře a slunce najdete rušné třídy i tichá zákoutí, abyste svou dovolenou prožili pestře. Kvůli procítění všech emocí, které ve vás tato část světa vyvolá. My máme silné vzpomínky na Costa de Almeria, kde jsme prožili svůj sen v hotelu Best Pueblo Indalo.

Řeknu vám – pár kroků do nákupního centra, kde bylo den co den na co se dívat. Všude na dosah bary a restaurace, když nás mučilo španělské slunce a hlad. A děti jak se vyřádily – na pláži i v areálu hotelu. Maursko-arabský styl ubytování nejvíce uchvacoval mne, ale copak můžete chtít po kulturních barbarech, jako je zbytek mé rodiny, uznání?

Veškeré info jako na dlani

Bude těžké vyrazit ke konkurenci a přiznám se, že ani nevím, kam si to namířit tentokrát. Naštěstí je na webu NewTravel.cz díky vyhledávači možnost porovnat ceny a nabídky dovolených ve Španělsku, takže si s tím nebudu lámat hlavu. Dám na radu odborníka. Jestli to stihnu zařídit ještě do Ježíška, bude pod stromečkem hned několik párů očí vypadlých úžasem!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 5 =