Krása

Kolagen – důležitá bílkovina

Ačkoliv se o kolagenu mluví jako o bílkovině, je základní stavební jednotkou našeho těla, tedy konkrétně jeho tkání. Stejně tak se ale nachází i v našich nehtech, nebo vlasech. A zatímco jeho nedostatek může znamenat problém, naopak pokud je kolagen v našem těle v dostatečném množství, vypadáme dokonale. Naopak při nedostatečném množství to může být velmi výrazně znát, a to hlavně na vzhledu našeho těla.

Především na kůži může mít kolagen velmi výrazné účinky, a to tím způsobem, že oddaluje projevy stárnutí, jako jsou hlavně vrásky. Navíc zlepšuje celkovou elasticitu pokožky, a ta je dokonale pružná, a zároveň má i mladý vzhled. Kolagen a pleť zkrátka jde dohromady, a pokud ho má naše pokožka dostatek, je to správná cesta k tomu, aby vypadala dokonale. Velmi podobné to však je i v případě, že zmíníme kolagen a vlasy. I v tomto ohledu je látkou, která dokonale pomůže. Především lze díky němu mít vlasy dokonale husté, přirozeně lesklé, a samozřejmě zamezíme lámavosti. Podobné je to i u nehtů, jelikož i zde má tato látka výrazný vliv na jejich celkovou pevnost, a samozřejmě vzhled.

A jelikož jsme zmínili jeho pozitivní účinky, je nutné říci, že pokud ho má tělo naopak nedostatek, mohou se projevovat s tím spojená negativa. Pokud však chceme pocítit vliv kolagenu na vlastní kůži, je vhodnou cestou ho tělu dodávat externě, a to díky produktu Kolagen FORTE. Ten je totiž vytvořen českou společností RosenPharma a.s., a je určen všem, kteří mají jeho nedostatek, a tak jejich vlasy, pokožka či nehty nejsou takové, jaké by měly být.

Kromě toho nabízí společnost i další produkt, a to taktéž Kolagen Forte, ale s kyselinou hyaluronovou. Tento produkt se pyšní především velmi snadnou aplikací, jelikož je distribuován ve formě séra, a aplikuje se pouhým vtíráním. Díky tomu tak ke správné aplikaci nejsou třeba žádné jehly.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 11 =