Zdraví

Kde pořídit zdravotní lehátka pro masérky, kosmetičky či terapeutky?

Spousta žen sní o tom, že si otevřou vlastní kosmetický salon, stanou se z nich terapeutky nebo kosmetičky na volné noze. Hromadě z nich se to povede, a tak získávají práci, která je baví a umožňuje jim naplánovat si časový rozvrh podle sebe. Začátky ovšem nebývají zrovna jednoduché. Je potřeba toho spoustu zařídit a také nakoupit vhodné vybavení.

Jestliže jste masérkou, kosmetičkou nebo terapeutkou, budete zajisté potřebovat zdravotní lehátko. Konkrétně třeba v případě masérek se jedná o naprosto základní vybavení, bez nějž určitě nejde fungovat. Možná nebude úplně levné, ale berte to jako investici na dlouhá léta. Nebojte se připlatit si za nastavitelnou výšku a další výhody.

Není lehátko jako lehátko

Na první pohled se sice mohou zdát všechna skoro stejná, nicméně měli byste vybírat podle kategorií. Pokud se podíváte na web libovolného specializovaného výrobce, zjistíte, že nabízí gynekologická a urologická lehátka, transportní, vyšetřovací, určená na ORL apod. Hledejte kategorii podle svého zaměření – tedy masážní, kosmetické či fyzioterapeutické modely. Jistě vás potěší, že právě tyto varianty nejsou tolik drahé jako transfúzní křesla nebo lehátka určená do lékařských prostor.

Co čekat od správného lehátka?

Záleží na tom, k čemu jej potřebujete. Například masážní modely musí mít v horní části upravený otvor pro uložení hlavy a měly by mít příjemný povrch, který se snadno udržuje. Samozřejmostí je pak stabilita. U kosmetických lehátek je rovněž dobrá hlavová opěrka, pravděpodobně oceníte polohovatelnou variantu. U terapeutek pak záleží na tom, čemu se věnují. Víte, že existují například speciální lehátka pro Vojtovu metodu?

A na závěr máme ještě jednu dobrou zprávu. Jako pro ženy pro vás bude jistě důležitý design. Nahlédněte do nabídky společnosti Resi, která tento sortiment poskytuje už od roku 1998. Z pastelových barviček budete nadšené!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + eighteen =