Životní styl

Kam na dovolenou? Rozhodně na Lipno

Řekne-li se Lipno, mnoho lidí si  představí pouze to nejznámější, a to rozsáhlou přehradní nádrž. Pod celým tímto názvem je ale znám i rozsáhlý areál, který je jako stvořený pro zajímavé aktivity spojené s odpočinkem, aktivním poznáváním, nebo i sportem. To vše může dovolená na Lipně přinášet. Pojďme se tedy podívat na to, co vše můžete vyzkoušet a kde je ideální se také ubytovat.  Začneme-li aktuálními letními aktivitami, tak vás zaručeně uchvátí množství cyklostezek, stejně jako příjemné hrady a zámky, aquaparky, nebo adrenalinové zážitky spojené třeba s bobovou dráhou. Zapomínat ale nesmíme ani na klasické koupání v nádrži.

Co dělat na Lipně v zimě?

Vyrazit do této oblasti samozřejmě můžete také v zimě. V tomto období vás totiž čeká jak lyžování v areálu Kramolín, tak i v novém skipasu Frymburk. Problémem ale není ani přejít hranice a vyzkoušet některý z rakouských areálů. I to je poměrně zajímavý zážitek. Navíc veškeré aktivity můžete vyzkoušet, ať už jedete na dovolenou v páru, se svými dětmi, nebo třeba partou přátel. Je totiž ubytování Lipno, které vám bude v tomto směru plně vyhovovat. A to jak z hlediska koncepce, tak i své polohy. Budeme-li konkrétní, máme aktuálně na mysli vilu ve Frymburku, které je ideálním výchozím bodem pro všechny cestovatele.

Proč se ubytovat právě zde?

Co na Lipně dělat, to již víme. Nyní je dobré zaměřit se i na to, proč se ubytovat ve zmíněné vile. Prvním pozitivem je určitě poloha a tak to budete mít všude velmi blízko. Dále to jsou ale i aktivity přímo v rámci ubytovací kapacity, jako stolní hokej, stolní tenis, nebo kulečník. Zapomínat ale nesmíte ani na kapacitu, která skýtá ložnici pro dvě, stejně jako ložnici pro 4 osoby. To vše doplňuje i sociální zařízení, vybavená kuchyň, jídelní kout, nebo předsíň s šatní skříní.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 18 =