Krása, Zdraví

Jizvy a strie nelze nikdy zcela odstranit. Jaké však existují možnosti jejich řešení?

Dokonale hladká pokožka po celém těle je často nedostižným ideálem. Během života se totiž objevují jizvy a strie. K pokožce bez nedostatku se však můžete přiblížit díky moderním metodám s využitím laseru. Jak to funguje a jaké nedokonalosti je možné odstranit?

Pryč s jizvami a striemi

Popraskání elastických vláken pod povrchem kůže v náročném období jako je těhotenství či rychlý nárůst hmotnosti či svalové hmoty vede ke vzniku strií. Výsledkem vnějšího narušení kůže v důsledku zranění, akné či podobně jsou jizvy. Takto jednou již degenerovanou tkáň není možné nikdy zcela opravit. Oba problémy nelze odstranit pouhým mazáním krémem, ale je potřeba přistoupit k efektivnějšímu řešení v podobě laseru. Medicínský frakční neablativní laser Palomar® nenarušuje svrchní vrstvu pokožku, ale tepelně stimuluje kožní tkáň, což nastartuje procesy vedoucí k vyrovnání nerovností na pokožce a smrštění jejich vnitřních struktur. Tím je docíleno efektu zamaskování jizvy či strie. Laserové ošetření pro odstranění jizev a strií je možné provést kdekoliv na těle.

Kožní problémy cévního původu v podobě kuperózy, nadměrného červenání či hemangiomů

Dalším estetickým nedostatkem mohou být kožní vady cévního původu. Ty se projevují začervenáním a viditelnými žilkami, které se mohou objevit kdekoliv na těle. Řešením je stažení problematické cévky, což podpoří následné vyblednutí. K ošetření se používá laser V-Beam™ od americké společnosti Candela. Laser si efektivně poradí s metličkami, růžovkou, kuperózou, hemangiomem a pomůže i při nadměrném červenání. Problémy se nejčastěji objevují na nohou v oblasti obličeje, dále pak lýtek, nártů a stehen, ale ošetření je možné provést na libovolnou oblast těla.

Nenahraditelné certifikované medicínské lasery

Pro ošetření se používají pouze certifikované medicínské lasery. Výše uvedená ošetření jsou ambulantního charakteru a provádí je dermatologická klinika Mediestetik. Předtím, než se rozhodnete pro odstranění estetického problému, probíhá konzultace, kde se dozvíte podrobnosti a možnosti ošetření ideální pro řešení konkrétního problému. Dvě pobočky kliniky najdete v Praze a jedna pobočka se nachází v Teplicích.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 11 =