Finance

Jištěnou nebankovní půjčkou vyřešíte okamžitou finanční nouzi

Můžete být dobře zajištěnou rodinou, kde všichni členové mají svůj stálý příjem, mají obecné finanční povědomí, a přesto se vám může stát, že se dostanete do okamžité finanční tísně. Nenávratně poničená elektronika, náhlé výdaje jako zaplacení lyžařských kurzů pro děti či porouchaný automobil – tyto výdaje si žádají okamžité platby, pro něž je výhodné zřízení nebankovní půjčky.

Snadné, rychlé a prověřené sjednání půjčky on-line

Půjčky nebankovní se dají sjednat okamžitě, pokud máte přístup na internet – což už je v podstatě samozřejmá záležitost ve většině tuzemských domácností. Výhoda sjednání půjčky je, že nebankovní sektor pracuje i o víkendech, vy si tak můžete zažádat o potřebnou částku v klidu domova po zvážení všech pro a proti sjednání rychlého úvěru on-line. Ve většině případů není třeba žádné potvrzení ani záruka s pomocí ručitele. Stačí si jen posuvníkem označit výši částky a možnost splácení. Okamžitě se dozvíte, v jakém termínu vám přijde výše půjčky online ihned na účet a v jakých intervalech budete půjčku splácet.

Počítejte s vyšším úrokem než u běžné banky

Určitou nevýhodou krátkodobé půjčky je vyšší úrok, než kdybyste si ji sjednávali v klasickém bankovním domě. Tam ovšem musíte dokládat výši příjmů a čekat na schválení poměrně složitou procedurou. Pokud si půjčujete opravdu jen pár tisíc na nutné potřeby, nemusí vás výše splátek nijak trápit, za několik měsíců je vaše hotovostní půjčka splacena. Vy se tak nezařadíte do dlouhého seznamu lidí ohrožených exekucí v důsledku neschopnosti splácení. Podstatnou informací je, že sjednávání půjček u nebankovního domu Cool Credit je jištěno kontrolou dozorujícího orgánu České obchodní inspekce. Nehrozí úpadek či podvodné jednání, bezpečnost je zajištěna na maximum.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − thirteen =