Domov

Hledáte realitní kancelář, která si zakládá na své odbornosti a kvalitě?

Stav současných realitních kanceláří a jejich makléřů pro mnohé kupující nebo prodávající rozhodně nemusí být takový, jaký si ho představují. Cílem většiny z nich je především prodej, a veškeré další důležité aspekty odsouvají na druhou kolej. V tomto ohledu však může být skutečnou výjimkou realitní kancelář Comfort Residence, která se taktéž na prodej nemovitostí specializuje, ale s účelem být spolehlivým a kvalitním partnerem pro obě strany – tedy jak pro kupujícího, tak i prodejce. S tím souvisí jistě i kompletní otevřenost, a žádné zatajování informací.

Základem těchto služeb tak je třeba důkladná zpráva o celkovém stavu nemovitosti, podepsaná stavebním inženýrem. To tak dává kupujícímu jasný dokument, který jer pro něho vodítkem k tomu, co může od nemovitosti jako takové očekávat. Tím však profesionalita a servis dané realitní kanceláře rozhodně nekončí. Samozřejmostí je plný právní servis během celého prodeje, který začíná nejenom samotnými smlouvami, ale končí třeba i podáním povinného daňového přiznání. Klient tedy nejenom ušetří čas, ale zároveň bude stoprocentně vědět, že ani nezapomene na žádné své povinnosti.

Mimo zmíněného se realitní kancelář Comfort Residence angažuje i v jiných oblastech, které jsou s realitním trhem spjati. Zatímco cílem ostatních je podpis smlouvy a rozloučení, zde podpisem smlouvy nic nekončí. Stačí sdělit případné požadavky, které s nemovitostí zamýšlíte, a můžete mít k dispozici třeba vizualizaci vašeho požadavku, právní poradenství, poradenství z hlediska stavebního nebo technického, a v neposlední řadě i servis ohledně získání případné dotace. I to je další důkaz toho, že prodávané reality nejsou pouze obyčejné budovy, ale jsou něco, s čím právě vy budete mít v budoucnu mnohem větší plány, a tak je dobré vědět, s kým je ještě před koupí můžete probrat. A to profesionálně a hlavně objektivně.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =