Zdraví

Estetická medicína v Praze vám pomůže k vysněným změnám vzhledu

Už dávno neplatí, že s tělem, se kterým jsme se narodily, musíme i žít. Estetická medicína dokáže doslova zázraky s našim tělem i pletí.

Pražská klinika Health Point nabízí účinnou neinvazivní estetickou medicínu i péči o pleť

Klinika je vybavena moderním, účinným a pro klienty komfortním přístrojovým vybavením, které umí pomáhat v oblastech estetiky, omlazení, epilace i hubnutí. V nabídce nechybí ani lymfodrenážní masáže. Pokud jde o péči o pleť, klinika se specializuje jak na základní, tak specifickou péči, včetně intenzivních kúr, sezónních kúr a make-upu. Zákazníci si mají možnost objednat zvýhodněné balíčky dlouhodobé péče.

TIP: Estetická medicína Praha – to je Health Point

Klinika patří mezi SOTHYS salony

V pražském Health Point pracují s luxusní francouzskou kosmetikou SOTHYS. Tuto legendární značku používají ty nejprestižnější světové salony. Je garancí toho, že naše pleť a tělo dostanou tu nejlepší péči a výživu, jakou vzhledem k dnešním poznatkům na poli kosmetické péče mohou dostat.

Hydra 3Ha & péče o oční kontury

Jako doporučení vybírám alespoň jednu kúru. Jde o hydratační ošetření, které zcela zásadně zvedne hydratovanost naší pleti, a to i v oblasti očí. Tato kúra je univerzální a hodí se jako omlazující a zkrášlující péče pro všechny typy pleti bez rozdílu. Na kúru si připravte 100 minut svého času.

Trvalá IPL epilace

Estetická medicína v Praze, v salonu Health Point, to je i péče o hladkou pokožku. Salon nabízí profesionální odstranění chloupků pomocí IPL. Jde o trvalou epilaci, která se hodí pro tmavé chloupky. Aplikaci je nutné několikrát opakovat, protože ne všechny chloupky jsou v době aplikace v růstové fázi. Pro dokonalý výsledek se obvykle doporučuje 6 aplikací, vždy po 4 až 5 týdnech.

Přijďte se do karlínského salonu omladit

Health Point v pražském Karlíně poskytuje i celou škálu omlazovacích procedur. Oblíbený je facelifting, tedy omlazení obličeje, které se v salonu provádí pomocí přístroje BTL EXILIS. Tento přístroj se používá i pro omlazení těla. Ošetření s názvem fotorejuvenace má zas schopnost nastartovat v pleti přirozenou tvorbu kolagenu. Tím ji zregenerovat a omladit. Ošetření pleti je možné i laserovou maskou. Jde o aplikaci hydratační masky ve spojení se stimulačním laserem. 

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =