Zdraví

Diamond yacca – cena za zdraví, která se vyplatí

Žijeme v nadbytku, a tak našemu tělu dáváme více, než potřebuje. Chybí nám přirozené diety, kdy prostě nejíme, jídlo tak má čas se dokonale vstřebat a organismus očistit. Neustále mlsáme, jíme větší porce, než je nutné, a též častěji, než to náš organismus ve skutečnosti potřebuje. Odnaučit se to je složité. Řešením však je sáhnout po pomocníkovi, kterým je Diamond yacca.

Diamond yacca obsahuje přírodní saponiny, které mají schopnost naše tělo pročistit od škodlivin, usazenin i těžkých kovů. Na trhu je mnoho přípravků, které slibují pročištění. Avšak mnohdy vás pouze odvodní, nebo nemají na skutečnou očistu žádný vliv. Doplněk stravy Diamond yacca obsahuje přírodní saponiny z pouštní rostliny Yuca shidigeraSaponiny v rostlině se umí skutečně chovat jako přírodní mýdlo. Nejenže se napění, ale mají i očistné vlastnosti pro náš organismus, který zbaví nahromaděných toxinů.

Síla pouštní palmy

Yuca shidigera je palma, která je natolik odolná, že umí přežít v poušti o teplotě až +50 °C a v noci pak mráz, který může atakovat i -15 °C. Palma obsahuje vysokou koncentraci saponinů, jež jsou prospěšné i lidskému tělu. Ty se nachází i v některé zelenině, jenomže množství saponinů v rajčatech, hrachu, fazoli či v bramborách je příliš malé na to, aby nám nabídlo rychlou a účinnou očistu.

TIP: Věděli jste, že usazeniny v těle způsobují falešný pocit hladu, jenž nás nutí jíst a kvůli tomu nezdravě tloustneme?

Organismus potřebuje být čistým

Nahromadění nežádoucích sedimentů ve střevech, v žaludku, v cévách, ve žlučníku, v kloubech, v kůži vede k problémům nejen na úrovni těchto orgánů, ale obecně k závažným zdravotním problémům. Saponiny z Diamond yacca lze skutečně laicky přirovnat k přírodnímu saponátu, který očistí naše orgány. Třeba žaludek, jenž bývá kvůli usazeninám náchylný k uhnízdění bakterie, která způsobuje žaludeční vředy.

TIP: Zajímá vás Diamond yacca – cena? Podívejte se na kvalitní doplňky stravy s obsahem této účinné rostliny a jejich ceny.

Nepotřebné saponiny tělo vyloučí

Výhodou je, že přírodními saponiny se nejde předávkovat. Organismus je vyloučí, a to spolu s odpadními látkami, které byly dříve usazené v našem těle. Doplněk stravy Diamond yacca je proto vhodný i pro děti či pro těhotné.

Mohlo by zaujmout...

1 komentář

  1. černá kuchyňská baterie s výsuvnou hadicí says:

    Máte pěkný článek. Líbí se mi to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =