Domov

Dekorace na party a oslavy: Na pirátské oslavě se nikdo nudit nebude

Připravujete narozeninovou oslavu a chybí vám inspirace? Ráda byste překvapila netradičním pojetím, které hosty zaručeně zaujme? Piráti jsou v kurzu. A party ve stylu námořních hrdlořezů je zárukou dobré zábavy.

Piráty mají rádi děti i dospělí

Romantické téma s nádechem dobrodružství zaujme nejen děti. S nadšením ho přijmou i dospělí. Piráti totiž většinu z nás fascinují svou odvahou, svobodným způsobem života i nádherným oblečením se spoustou doplňků. Kdo z nás v dětství nepřečetl knížku o námořních lupičích či o nich alespoň neviděl některý z mnoha napínavých filmů?

Oslava v duchu slavných pirátských příběhů

Při chystání party se můžeme inspirovat v literatuře i kinematografii. Vzpomeňme třeba na Sandokana, Černého korzára, Jacka Holborna či Stevensenův Poklad na Ostrově. A pokud zabrousíme do tvorby posledních let, vytane nám na mysli seriál Černé vlajky. Nicméně největším trhákem posledních desetiletí rozhodně jsou Piráti z Karibiku s okouzlujícím darebákem Jackem Sparrowem, kteří baví celou rodinu. Na jejich téma vznikla řada počítačových her i celé série Lega. Motivy z filmu se objevují na oblečení, batozích i dekoracích do dětských pokojů. Námořní lupiči jsou populární a každý si nadšeně pořídí odpovídající kostým.

Jakou výzdobu budete potřebovat?

Tématické oslavy vyžadují pečlivou přípravu. Pokud nemáte času nazbyt, nebo se vám nechce vše vyrábět doma, můžete využít služeb
specializovaného eshopu na dekorace na party a oslavy. Rozhodně byste měli pořídit stylovou pirátskou vlajku s lebkou a zkříženými hnáty nebo šavlemi. Skvěle budou vypadat i girlandy se stejným motivem. Nad vchodové dveře či mezi stromy na zahradě můžete zavěsit tématický banner. Neměly by chybět ani balónky. Aby se krásně vznášely, můžete k jejich plnění použít helium. A skvěle budou vypadat foliové balónky s motivem piráta nebo ve tvaru korábu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + eight =