Móda

Co je aktuálně trendy v oblasti bot?

Chcete i letošní rok zazářit vaším outfitem? Potom jistě víte, že to není pouze o vašem oblečení, ale je to také o celkové sladěnosti, boty nevyjímaje. V tomto ohledu vás jistě bude zajímat, co je aktuálním trendem a s čím chybu rozhodně neuděláte. Doslova symbolem unikátnosti a dokonalosti jsou v současné době boty Melissa. Ty navíc neoceníte jenom v létě, ale řadu modelů můžete využít i nyní, v deštivých dnech. Skutečně originální holinky v dokonalých designech a barvách jsou něčím, čím v dešti dokonale zaujmete. A navíc jsou ideální volba třeba i na letní hudební festivaly, kde často o deštivé dny nebývá nouze.

A co ve slunečných dnech?

Léto je však symbolem slunce a vysokých teplot a nosit holinky i v tuto dobu, je určitě dosti nepraktické a nepohodlné. Vhod naopak přijde něco volnějšího, třeba špičkové baleríny, taktéž od této značky. Rozhodně se toto léto nemusíte bát zajímavých barevných kombinací a můžete vsadit i na extravagantní design. Stejně tak jsou ale hitem i výraznější barvy, podobně jako u zmiňovaných holínek. Volbou žluté, popřípadě i růžové, nezkazíte zaručeně nic, jelikož i tyto barvy dokážou symbolizovat velkou originalitu, hravost a styl.

Nezapomeňte ani na to nejdůležitější

A jelikož jsme na začátku článku nastínili celkový outfit, jistě víte, že jeho součástí má být i to nejdůležitější, bez čeho se žádná žena nebo dívka neobejde. A tím je kabelka, kde jsou vždy po ruce všechny nezbytnosti a nutnosti na každý den. A hledáte-li originalitu kombinovanou s dokonalou kvalitou a prestiží značky, potom zvolte kabelky Guess. Uvidíte, že vás překvapí mnoha možnostmi a variacemi. Zázemí této světové značky je zárukou toho, že jakýkoliv výběr znamená výběr dokonalého módního kousku. A pokud něčím dojem skutečně uděláte, potom věřte, že právě logem této značky, jelikož ta má v módním světě velkou váhu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 1 =