Domov

Chcete se už letos v létě koupat ve vlastním bazénu? Je nejvyšší čas začít s výstavbou

Mít na zahradě vlastní bazén je snem snad každého majitele rodinného domu. Pokud jste si jej doposud nepořídili a plánujete to pro letošní rok, pak vězte, že je nejvyšší čas začít s jeho realizací.

Uskutečnění projektu zabere týdny

Výstavba zahradního bazénu totiž není otázkou jednoho týdne. Zvláště tehdy, jedná-li se o takzvané zapuštěné bazény, což jsou varianty, kdy je zapotřebí poměrně značných stavebních úprav. Především je nutné vyhloubit jámu, do níž bude konstrukce bazénu instalovaná. Jen tato činnost zabere dělníkům několik dní, a to včetně úprav. Jistou dobu pak trvá i výroba samotné konstrukce a následné zhotovení.

Bazény Albixon

Vždy vybírejte firmu, jež deklaruje výrobu z kvalitních materiálů. V tuzemsku patří k osvědčeným společnostem Albixon. Firma, která vyrábí bazény do země již řadu let a má s tím bohaté zkušenosti, vizte internetovou stránku https://www.albixon.cz/bazeny/. K realizaci zahradních bazénů u rodinných domů využívá vlastní patentovaný materiál s názvem Albistone. K jeho hlavním přednostem patří velmi vysoká odolnost vůči poškození. Díky tomu vydrží až 50 let v provozu. Konstrukce je zároveň odolná i vůči extrémním teplotám. Pokud si připlatíte za zastřešení bazénu, máte možnost se koupat i mimo hlavní letní sezonu. Albistone byl vyvinutý tak, aby jej nepoškodilo ani sluneční UV záření, drží si díky tomu svoji barevnou stálost.

Duben je nejzazším termínem, kdy je vhodné začít s výstavbou zahradního bazénu, pokud si jej chcete užít už během letošního léta.

Nezapomeňte na příslušenství

Firma Albixon nabízí možnost pořídit si kompletní bazén i se zastřešením, takzvaný quattro set. Více informací o této možnosti naleznete na webové stránce https://www.albixon.cz/sety-quattro/. Kromě bazénů a zastřešení ale prodává rovněž další příslušenství, jako jsou bazénové filtrace a bazénová čerpadla.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 12 =