Zdraví

Akutní zánět horních dýchacích cest? Zajděte si do lékárny.

Tak tohle slýcháme v ordinaci praktického lékaře až 3 x ročně, tolikrát, podle statistik, onemocní dospělý člověk virovým zánětem horních cest dýchacích, děti onemocní bohužel až 12 do roka. Pokud náš imunitní systém není dost silný a s virovou infekcí si neporadí, mohou nastat komplikace v podobě kašle a bolesti na hrudníku. Pak už hovoříme o akutním zánětu průdušek. Kašel je nepříjemný pro dospělého pacienta, natož pak pro děti. Zvláště u těch nejmenších může onemocnění horních cest dýchacích rušit jak spánek, tak i omezovat jejich výživu, protože typickými příznaky tohoto onemocnění je také zahlenění.

Většina dospělých takovou virózu přechází. Proč? Protože nechceme zůstat doma, potřebujeme chodit do práce nebo do školy a co si budeme vykládat, považujeme taková onemocnění za jaksi banální. Nejraději bychom se vyléčili přes víkend. Ale jde to?

Často slýcháme ..“léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden..“ nebo „na viry nic nezabírá..“ ale je to pravda? Můžeme zvládnout takové onemocnění dříve než za týden? Je něco, co zabere v počátcích onemocnění?

Vyzkoušejte Kalobu. Že ji neznáte? Kaloba je lék a ne ledajaký, jedná se o speciální extrakt z kořene Africké pelargonie. Kaloba je takzvané fytofarmakum, tedy rostlinný lék. K dostání je v každé lékárně a je určena právě na virová onemocnění horních cest dýchacích a může vám pomoci již od prvních příznaků. V klinických studiích se stovkami pacientů bylo prokázáno, že Kaloba zkracuje dobu pracovní neschopnosti a vrátí vás rychleji znovu do akce, Ať jde o práci nebo o zábavu. Kaloba pomáhá jak dospělým tak i dětem od 1 roku. Nyní nově zakoupíte kromě kapek, které jsou pohodlně dávkovatelné pro děti, také tabletovou formu, která spíše vyhovuje dospělým pacientům.

Protože je KALOBA lék, nezapomeňte si před jeho užitím důkladně přečíst příbalovou informaci.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =